Aicina rīdziniekus aizpildīt anketas "Gada balva sociālajā nozarē" nominācijai "Iedzīvotāju paldies"


foto: reitingi.lv
No 1. augusta līdz 6. decembrim sesto reizi notiks konkurss "Gada balva sociālajā nozarē". Konkursu organizē Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteja sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu, lai apzinātu un godinātu sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekus Rīgas pašvaldības iestādēs, kuri profesionāli, atbildīgi un godprātīgi veic savus darba pienākumus, sniedzot atbalstu rīdziniekiem, kā arī lai veicinātu izpratni par sociālās, medicīnas nozares darbinieku darbu, popularizētu un celtu to prestižu sabiedrībā, paaugstinātu darbinieku motivāciju un piederības sajūta savai profesijai.

Konkursā „Gada balva sociālajā nozarē” aicinām pieteikt darbiniekus nominācijai „Iedzīvotāju paldies”. Rīgas Sociālā dienesta teritoriālajos un dienas centros, trijos ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībās, Rīgas patversmes nodaļās, kā arī Rīgas 1. slimnīcas poliklīnikās, Rīgas 2. slimnīcā, Rīgas pilsētas Dzemdību namā un sešās Rīgas veselības centra filiālēs izvietotas anketas un aptaujas kastes.

Aicinām rīdziniekus aizpildīt anketu, iepriekš izvērtējot, kuram no darbiniekiem vēlētos pateikt paldies par laipnu, saprotošu izturēšanos, atsaucību un iejūtīgu attieksmi, risinot līdzcilvēku sociālās  un veselības problēmas, sniedzot atbalstu un palīdzību. Aicinām rīdziniekus aizpildītās anketas iemest aptaujas kastēs. Tāpat anketu var aizpildīt Rīgas domes Labklājības departamenta mājaslapā http://www.ld.riga.lv sadaļā Aktualitātes, kur arī var iepazīties ar konkursa nolikumu.

Konkursa galvenās balvas sociālajā un veselības aprūpes nozarē saņems divi „Leonīda Kurdjumova  balvas” nominanti, kā arī tiks pasniegtas vairākas balvas RD Labklājības departamenta nominācijās, piemēram “Jaunā cerība”, “Inovatīvākais darbinieks”, “Sociālā gadījuma eksperts” un citas.

Kuri kļūs par laureātiem varēs uzzināt svinīgā pasākumā „Gada balva sociālajā nozarē”  2019. gada 13. decembrī Mazajā Ģildē.

 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli