Rīga Plaza notiks pavasara sagaidīšanai veltīts pasākums jauniešiem Meet&Greet


public. foto
23. februārī no plkst. 12:00 līdz 14:00 modes un izklaides centrā Rīga Plaza notiks Kašera sapņu fabrikas rīkotais pavasara pasākums MEET&GREET AR SLAVENĪBU. Šajā pavasara sagaidīšanai veltītā pasākumā piedalīsies latviešu influencere Paula Dundere, jūtuberi Marex, Circus TV, Mēs ar brāli kolosāli, vizuālās mākslas virtuozs Armis J. Pasākumā arī piedalīsies dziedātāja Aminata, kurai varēs uzdot jautājumus klātienē!

MEET&GREET AR SLAVENĪBU pasākumā aicināti piedalīties jaunieši, kuri ir aktīvi sociālo tīklu lietotāji, seko līdzi jaunākajām modes tendencēm, ir radoši, vienmēr vēlas uzzināt ko jaunu un lieliski pavadīt laiku. Pasākuma mērķis ir jauniešiem sniegt iespēju klātienē tikties ar saviem elkiem un vienaudžiem, kas viņus iedvesmo. Pasākumā varēs satikt Latvijas populārākos jūtuberus, mūziķus un citas slavenības. Būs košās pavasara darbnīcas, make-up nodarbības un modes skate jauniešiem.

No plkst. 12:00 līdz 13:00 notiks dažādas radošās darbnīcas, pēc tam no 12:00 līdz 14:00 skatuves programmā paredzēts: dziesmas, čellendži, aktivitātes, konkursi, intervijas, blogeri, jūtuberi, modes skates kopā ar Ilzi Grickus un Gints Bude modeļu aģentūras modelēm un citas aktivitātes.

“Pavasaris jau ir sajūtams, un ziemas biezo sniega kārtu varam nomainīt pret pavasara košajām krāsām apģērbā. Lai pastāstītu un atrādītu jaunākās modes tendences pavasara jauniešu apģērba kolekcijām, aicinām ikvienu modes mīļotāju uz jau par tradīciju kļuvušo pasākumu MEET&GREET AR SLAVENĪBU. Šoreiz uzmanību pievērsīsim visam košajam un krāsām!” norāda pasākuma organizators Kašers.

Par modes un izklaides centru Rīga Plaza

Rīga Plaza (www.rigaplaza.lv) ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā, kas apmeklētājiem atvērts kopš 2009. gada 31. marta un šogad svin savu 10 gadu jubileju. Tirdzniecības centrs ar 50 000 m2 lielu tirdzniecības un izklaides vietu platību atrodas pie Salu tilta, Mūkusalas ielā 71. Tirdzniecības centrā ir pārstāvēti Eiropā populārākie modes, aksesuāru un skaistumkopšanas zīmoli, tādi kā Peek&Cloppenburg, H&M, Zara, Reserved, Mango, Mohito, Stradivarius, Monton, Sinsay, Douglas Select, Rituals u.c. Izklaides iespējas piedāvā kinoteātru tīkls Multikino un izklaides centrs visai ģimenei Fantasy Park.


 

Rīga Plaza
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli