Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteju vadīs Aleksejs Rosļikovs

Pirmdien, 18. februārī, Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas vadītāja amatā tika ievēlēts deputāts Aleksejs Rosļikovs.

A. Rosļikovs uzsvēra, ka viņa prioritātes būs investīciju veicināšana, Eiropas Savienības atbalsta fondu un citu finanšu instrumentu piesaistīšana Rīgai, kā arī iedzīvotāju plašāka iesaistīšana galvaspilsētas plānošanas procesos. “Sabiedrības viedoklis ir ļoti svarīgs,” uzsvēra jaunievēlētais komitejas priekšsēdētājs.

A. Rosļikovs arī norādīja, ka vēlas komitejā strādāt konstruktīvi, tāpēc aicinās visu domē ievēlēto frakciju pārstāvjus tikties un runāt par veiksmīgu sadarbību.

Jaunievēlētais komitejas priekšsēdētājs biznesa augstskolā “Turība” ieguvis augstāko izglītību iestāžu vadītāja specialitātē. Patlaban A. Rosļikovs ir valdes loceklis vairākos uzņēmumos un arodbiedrībās, kā arī ir priekšsēdētājs konkursa komisijai, kas izskata projektu pieteikumus Rīgas pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanai dzīvojamās mājas atjaunošanai.

Līdz šim komiteju vadīja deputāts Maksims Tolstojs, kurš tagad tika ievēlēts par Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja vietnieku.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2019
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22232425262728
293031    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli