E.Tavars: Latvijas Zaļās partijas karogs ir zaļ-balt-zaļš, nevis varavīksnes vai sarkanā krāsā

Šodien saņēmām ziņu, ka Latvijas Zaļā partija (LZP) ir izslēgta no Eiropas zaļo partiju apvienîbas (EZP). Šāds lēmums nav pārsteigums, jo arī mēs – Latvijas Zaļie jau ilgāku laiku diskutētajām par izstāšanās iespēju no šīs apvienības, jo arvien grūtāk kļuva mūsu partiju associēt ar tā saucamajiem Eiropas modernajiem zaļajiem. To pierāda arī šis kongress, kurā nu jau publiski mums tika pārmesta negatīvā nostāja pret viendziumuma laulībām, tas, ka neatbalstam krievu minoritātes tiesības uz valsts finansētu izglītību dzimtajā (krievu) valodā, mums pārmet, ka aizstāvam patriotismu, nevis globālu uzskatu.

Diemžēl pēdējos gados EZP dominē nevis zaļi uzskati, bet gan agresīvs neoliberālisms. LZP vienmēr ir uzskatījusi un turpina uzskatīt, ka zaļajiem visur pasaulē būtu jāapvienojas ap vides aizsrdzības jautājumu vienotu redzējumu un nav jādala zaļi domājoši cilvēki pēc citām pākārtotām pārliecībām vai uzskatiem. 
Mēs neredzam nekā kopēja zaļajai idejai ar priekšnosacījumu būt seksuāli, etniski, ekonomiski kreisiem, moderniem vai pareiziem. „Mūsu karogs ir zaļ-balt-zaļš, nevis varavīksnes vai sarkanā krāsā“, norāda Edgars Tavars, LZP valdes priekšsēdētājs.

Līga Bulmeistere
LZP biroja vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums