Aicina apgūt, kā sasniegt nereālus mērķus


Juris Kalniņš. public. foto
Liela daļas no mums vēlas gūt panākumus, izveidot veiksmīgu karjeru, rast motivāciju un jaunas idejas, tomēr nereti šos sasniegumus kavē neziņa un prasmju trūkums. "Ir ļoti būtiski savā pieredzē un atziņās dalīties ar citiem, iedrošinot viņus uzdrīkstēties, darīt, uzņemties izaicinājumus, pārvarēt savas bailes un izkāpt ārpus komforta zonas – tikai tā spēsim sasniegt pat šķietami nereālus mērķus," stāsta basketbola aģents, Biznesa augstskolas Turība absolvents Juris Kalniņš, kurš 5. novembrī plkst. 18.00 vadīs vieslekciju "Ikviena pieredze ir laba mācība".

Jura Kalniņa iedvesmojošā un motivējošā lekcija būs par to, kā nepadoties grūtību priekšā un pārvarēt šķēršļus, kas rodas ceļā uz mērķi. Tāpat Juris stāstīs, kā negatīvu pieredzi pārvērst pozitīvā mācībā, rodot motivāciju un jaunas iespējas. Vieslektors dalīsies pieredzē, kā iekārtot savu dzīvi tā, lai tas, ko mīli, kļūtu par nodarbošanos un hobiju vienlaikus.

Basketbola aģents uzsver: „Iespējams, lekcijas laikā gūtās atziņas un domu graudi būs pamats sākt realizēt pašiem savas idejas un varbūt kāda no šīm idejām kļūs par nākamo lielo veiksmes stāstu, par kuru kādreiz pastāstīt jau savā vieslekcijā. Jāatceras, ka katrs mūsu veikums veido vērtīgu pieredzi nākotnei un pilnveido mūsu personību – ar tādām domām arī jādzīvo un jāiet uz priekšu.”

Pēc smagas muguras traumas un gara rehabilitācijas procesa Juris Kalniņš nonāca neapskaužamā situācijā, kuras rezultātā tika pieņemts lēmums - neatgriezties profesionālā basketbola laukumā un meklēt citus ceļus, kā realizēt savu mīlestību pret sportu. Juris šos ceļus ir atradis, kļūstot par spilgtu piemēru tam, ka, aizveroties vienām durvīm – tiek atvērtas citas. Juris Kalniņš bijis dažādu organizāciju vadītājs, tajā skaitā basketbola kluba “Jēkabpils” direktors un šobrīd ir basketbola aģents kompānijā “PRIME Athlete Management”.

Vieslekcija notiks 5. decembrī plkst.18.00 Biznesa augstskolā Turība. Tās apmeklējums ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas. Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

aprīlis 2020
P O T C P S Sv
1 2 345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi