Uzrunājot ANO Ģenerālo asambleju, Valsts prezidents uzsvērs starptautisko tiesību, likuma varas, klimata un digitālo...


foto;Valsts prezidenta kanceleja
Uzrunājot ANO Ģenerālo asambleju, Valsts prezidents uzsvērs starptautisko tiesību, likuma varas, klimata un digitālo izaicinājumu jautājumus

No 22. līdz 27. septembrim Valsts prezidents Egils Levits dosies darba vizītē uz Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV), lai piedalītos ANO Ģenerālajā asamblejā Ņujorkā, ANO Klimata samitā un Pasaules ekonomikas forumā.

24.septembrī paredzēta E.Levita runa ANO Ilgtspējīgas attīstības samitā. Uzrunājot ANO Ģenerālo asambleju, Valsts prezidents plāno uzsvērt starptautisko tiesību, likuma varas, klimata un digitālo izaicinājumu jautājumus. ANO Ģenerālajā asamblejā paredzēta arī tikšanās ar ANO ģenerālsekretāru Antoniu Gutērrešu (António Manoel de Oliveira Guterres) un ANO Jauniešu organizāciju.

ANO Ģenerālās asamblejas ietvaros Valsts prezidents tiksies ar Horvātijas prezidenti Kolindu Grabaru-Kitaroviču (H. E. Ms Kolinda Grabar-Kitarović), Moldovas prezidentu Igoru Dodonu (H. E. Mr Igor Dodon), Austrijas prezidentu Aleksandru van der Bellenu (H. E. Dr. Alexander Van der Bellen), Norvēģijas Karalistes Ministru prezidenti Ernu Solbergu (H. E. Ms Erna Solberg) un Gruzijas prezidenti Salomi Zurabišvili (H. E. Ms Salome Zourabichvili). Tāpat paredzēta pieņemšana pie ASV prezidenta Donalda Trampa (H. E. Mr Donald J. Trump), kā arī tikšanās ar Pasaules ekonomikas foruma dibinātāju un izpilddirektoru profesoru Klausu Švābu (Prof. Klaus Schwab).

Darba vizītes laikā Egils Levits plānojis tikties arī ar ASV Nacionālās ārpolitikas komitejas prezidentu Džordžu Švābu (Dr. George Schwab) un domnīcas “Atlantijas padome” pārstāvjiem, viesoties Kolumbijas Universitātē un Prinstonas Universitātē, lai diskutētu ar studentiem un mācībspēkiem, tikties ar Amerikas latviešiem, kā arī piedalīties latviešu mākslinieces Vijas Celmiņa izstādes atklāšanā.

Valsts prezidentu Egilu Levitu vizītē pavadīs arī viņa kundze Andra Levite. 24. septembrī A.Levite Ņujorkas Publiskajai bibliotēkai dāvās Latvijas grāmatas.

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums