Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītājs Vitenbergs ar ministru Juri Pūci pārrunās atkritumu apsaimniekošanas krīzi..


foto;Valsts prezidenta kanceleja
Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītājs Vitenbergs ar ministru Juri Pūci pārrunās atkritumu apsaimniekošanas krīzi Rīgā

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs Jānis Vitenbergs šī gada 9. septembrī tiksies ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci, lai pārrunātu krīzi saistībā ar sadzīves atkritumu apsaimniekošanas organizēšanu un nodrošināšanu Rīgā.

“Tas, kas šobrīd notiek Rīgā atkritumu apsaimniekošanas jomā ir vēl nebijis precedents, kas vienlīdz ietekmē gan Rīgas iedzīvotājus, gan arī kropļo izpratni par godīgu konkurenci uzņēmējdarbībā, pie kā atbildīgās ministrijas un institūcijas, kā arī Saeima ir mērķtiecīgi strādājusi pēdējos desmit gadus. Man kā tautsaimniecības komisijas vadītājam nav pieņemama izveidojusies situācija Rīgā, ko nevar citādāk nodēvēt kā ar vārdu “bardaks karaļvalstī”, un šī situācija neatbilst atbildīga galvaspilsētas saimnieka saimniekošanai,” norāda Vitenbergs.

Šis jautājums detalizētāks tiks skatīts arī nākamnedēļ komisijas sēdē.

Tikšanās laikā tiks pārrunāti arī citi aktuāli jautājumi, piemēram, par dzērienu iepakojuma depozīta sistēmas ieviešanu un par uzsākto administratīvi teritoriālo jeb pašvaldību reformu.

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums