Rīgas pilī sveic SOS Bērnu ciematu atbalstītājus


foto;Valsts prezidenta kanceleja
Valsts prezidents Raimonds Vējonis un SOS Bērnu ciematu Latvijā patronese Iveta Vējones kundze svinīgā pasākumā "Katram bērnam ģimeni!" Rīgas pilī 2019. gada 21. maijā sveica SOS Bērnu ciematu atbalstītājus.

Uzrunājot klātesošos Valsts prezidents atzīmēja, ka katrs bērns ir svarīgs un vajadzīgs Latvijai. Mēs gribam, lai bērni aug mīlošās ģimenēs, lai ģimenē bērns veidojas par personību un savas valsts patriotu. Ieguldījums bērnos ir viens no svarīgākajiem sabiedrības ieguldījumiem. Valsts prezidents pateicās SOS Bērnu ciematu atbalstītājiem par ziedoto laiku un naudu, norādot, ka viņi varēja izvēlēties jebkuru labdarības mērķi, bet izvēlējās bērnus.

Iveta Vējones kundze uzsvēra: “Man ir liels gods un privilēģija būt SOS Bērnu ciematu patronesei. Tas man ir ļāvis būt blakus tik daudz skaistiem notikumiem. Katru reizi, ciemojoties SOS Bērnu ciematos, es redzu, kā SOS mammas palīdz dziedēt pārdzīvojumu radītās traumas. Kā bērni iegūst mīlošu vidi un veido drošas attiecības. Paldies, jūs ar savu atbalstu SOS Bērnu ciematiem dāvājat bērniem bērnību!”

Pasākuma laikā klātesošos sveica arī SOS International prezidents Siddhartha Kaul un SOS bērnu ciematu asociācijas Latvijā padomes priekšsēdētājs Kārlis Danēvičs.

Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska organizācija, kas jau vairāk kā 20 gadus Latvijā veido un atbalsta SOS ģimenes bērniem, kuri zaudējuši vecāku aprūpi. Šobrīd 26 SOS ģimenēs aug vairāk kā 130 bērni un jaunieši. Lielākā daļa SOS ģimeņu dzīvo divos SOS bērnu ciematos – Īslīcē un Valmierā, bet divas SOS ģimenes dzīvo arī ārpus ciematiem – Iecavā. Jelgavā atrodas SOS jauniešu māja, kurā dzīvo 14 jaunieši līdz 24 gadu vecumam, kuriem ir nepieciešams atbalsts patstāvīgas dzīves uzsākšanai. Latvijā ir izveidoti arī trīs SOS Ģimeņu atbalsta centri – Rīgā, Bauskā un Valmierā, kuros norit darbs ar sociālā riska ģimenēm ar bērniem. 

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums