Ārlietu ministrs paplašina Starptautisko un Eiropas tiesību neatkarīgo ekspertu padomes sastāvu


foto;Ārlietu ministrija
2019. gada 27. martā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Starptautisko un Eiropas tiesību neatkarīgo ekspertu padomes locekļiem, lai pārrunātu vairākus aktuālos jautājumus, kas saistīti ar starptautisko tiesisko regulējumu, tostarp ar valsts ārpolitikas nostāju formulēšanu un ārpolitisko lēmumu pieņemšanu saistītos jautājumus.

Sanāksmes gaitā puses pārrunāja nepieciešamību strādāt pie plašāka juridiskās analīzes tvēruma, piemēram, jautājumā par Eiropas Savienības (ES) iniciatīvu sasaistīt diskusiju par likuma varu ar ES daudzgadu budžeta jautājumu nākamajam periodam. Puses bija arī vienisprātis par Latvijas pozīciju pilnveidošanu jautājumos, kas saistīti ar starptautisko tiesību konvencijām.

Turpmāk Starptautisko un Eiropas tiesību neatkarīgo ekspertu padomē darbosies: priekšsēdētājs – Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Starptautisko un Eiropas tiesību katedras lektors Māris Lejnieks, Satversmes tiesas priekšsēdētājas padomnieks Inguss Kalniņš, Rīgas Juridiskās augstskolas vieslektore Arina Melse un lektore Ieva Miļūna, Londonas Universitātes koledžas asociētais profesors starptautiskajās publiskajās tiesībās Mārtiņš Paparinskis un advokātu biroja Levy Kaufmann-Kohler Ženēvā partnere Eva Kalniņa.

Informācijai

Starptautisko un Eiropas tiesību neatkarīgo ekspertu padome ir konsultatīva institūcija, kas darbojas ārlietu ministra tiešā vadībā. Padomes galvenais mērķis ir veicināt starptautisko tiesību sistēmas analīzes stiprināšanu un attīstību Latvijā. Padomes viedoklim un atzinumiem ir ieteikuma raksturs.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

janvāris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli