Vēstnieks piedalās Japānas autobūves kompānijas HONDA rīkotajā pasākumā bērniem Touch the World

14.jūnijā Latvijas Republikas vēstnieks Pēteris Vaivars kopā ar citiem vēstniecības diplomātiem piedalīsies Japānas autobūves kompānijas HONDA rīkotajā starptautiskās apmaiņas pasākumā bērniem Touch the World (http://www.honda.co.jp/philanthropy/touch/).

Kompānija HONDA regulāri reizi gadā rīko šādu pasākumu savā HONDA Welcome Plaza Aoyama salonā Tokijā un katru gadu pasākumā tiek aicinātas piedalīties četras ārvalstu vēstniecības no dažādiem pasaules kontinentiem, kas iepazīstina apmeklētājus ar savu valsti un kultūru. Šogad arī Latvija tika izvēlēta kā viena no dalībvalstīm, kas pārstāvēs Eiropu.

Tā kā šis gads ir olimpiskais gads, tad šogad Touch the World pasākums ir veltīts sportam. Papildus valsts stenda ierīkošanai vēstniecības darbinieki un viņu ģimenes locekļi iepazīstinās apmeklētājus ar sporta spēlēm, kas ir populāras Latvijā, tādām kā basketbols, kā arī mācīs dažādas latviešu tradicionālas rotaļas un rokdarbus.

Bērniem arī sagādāti dažādi gardumi un tradicionālās zāļu tējas no Latvijas. Uz lielās skatuves paraugdemonstrējumus ar skrituļslidām veiks vēstnieka dēls Jānis Vaivars, apskatei būs pieejami arī Latvijas vieglatlētikas nacionālās izlases sporta tērpi.

Iepriekšējos gados šo pasākumu apmeklēja vairāki tūkstoši bērnu un vecāki.

Oļegs Orlovs

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 1920
21222324252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums