Latvija iepazīstas ar Austrijas pieredzi

No 4. līdz 6. jūnijam Latvijas delegācija apmeklē Lejasaustrijas federālo zemi, lai iepazīstos ar Austrijas pieredzi inovāciju jomā. Vizīti organizē Latvijas vēstniecība Vīnē sadarbībā ar Lejasaustrijas federālās zemes valdības biroju un tās ietvaros paredzēta arī tikšanās ar Lejasaustrijas valdības vadītāja vietnieku Ernestu Gabmanu (Ernest Gabmann).

atvijas delegācijai būs iespēja aplūkot Lejasaustrijas galvaspilsētas St.Peltenes (St.Pölten) inovāciju tehnoloģisko parku, tikties ar Kremsas Universitātes pārstāvjiem, iepazīties ar Kremsas profesionālās izglītības augstskolu un Biotehnoloģijas centra pētniekiem, kā arī apmeklēt modernu biomasas enerģijas ražošanas centru.

Īpaša uzmanība veltīta augstākās profesionālās izglītības, pētniecības un ES struktūrfondu apgūšanas jautājumiem un kontaktu veidošanai tālākai sadarbībai.

Delegācijā piedalās Ekonomikas ministrijas, Izglītības ministrijas, Latvijas Investīciju attīstības aģentūras un Organiskās sintēzes institūta amatpersonas un eksperti.
Austrija var sniegt Latvijai nozīmīgu pieredzi par izglītības, pētniecības un ražošanas sasaistes jautājumiem, kas veiksmīgi kalpo kā priekšnoteikums uz zināšanām balstītas ekonomikas attīstībai.

Ilze Rūse
Pirmā sekretāre

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

aprīlis 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi