Polijas vēstniece Latvijā ierodas vizītē pie Rīgas domes priekšsēdētāja


foto;riga.lv
Otrdien, 8.oktobrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs tikās ar Polijas vēstnieci Latvijā Moniku Mihališinu.

M.Mihališina apsveica mēru ar stāšanos amatā un pauda gandarījumu par līdzšinējām Latvijas un Polijas attiecībām, kā arī Rīgas un Varšavas ciešo sadarbību noslēgtā pilsētu sadarbības līguma ietvaros.


foto;riga.lv

1997. gada oktobrī tika parakstīta pirmā Vienošanās par sadarbību starp Rīgas un Varšavas pilsētu, kas 2002. gadā tika atjaunota. Rīga un Varšava sadarbojas vairāku starptautisku tīklu ietvaros. Aktīva sadarbība notiek starp abu pilsētu pašvaldību policiju. Regulāras tikšanās notiek Baltijas jūras valstu galvaspilsētu policijas priekšniekiem, lai apspriestu sabiedriskās drošība un kārtības jautājumus. Savukārt, ar Polijas pilsētu Krakovu Rīga sadarbojas Pasaules Kultūras mantojuma pilsētu asociācijas (Organisation of the World Heritage Cities – OWHC) ietvaros.


foto;riga.lv

Sarunas gaitā M.Mihališina atzinīgi novērtēja Rīgas domes ieguldījumu Itas Kozakēvičas Rīgas Poļu vidusskolas attīstībā un vienojās arī turpmāk sadarboties, lai skola attīstītos kā poļu kultūras centrs Rīgā.


foto;riga.lv

Tāpat  O.Burovs un M.Mihališina pārrunāja dažādas jomas, kurās notiek sadarbība – izglītība, kultūra, dzīvojamā fonda renovācija, un tūrisms.

 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums