Latviešu studenti uzstāda grāmatu pārdošanas rekordu ASV


public. foto
Latvijas studenti, kas piedalās programmā Southwestern Advantage, nule kā atgriezušies no ASV. Trīs mēnešu laikā viņi pārdeva mācību grāmatas 3,5 miljonu dolāru vērtībā, pārspējot iepriekšējā gada rekordu.

Ar katru gadu programmas dalībnieku skaits pieaug, un šogad izaicinājumu pieņēma 140 studenti no Latvijas. No 140 studentiem 74 šī bija pirmā vasara programmā. Kopā ar latviešu studentiem strādāja igauņi, lietuvieši, slovāki, poļi un gruzīni, veidojot 687 studentu lielu grupu, kas kopsummā pārdeva mācību grāmatas 14 miljonu dolāru vērtībā.

“Tagad visi velta laiku tam, lai atgrieztos ierastajā studentu ikdienā un dalītos pieredzē ar draugiem. Šobrīd vēl visu precizējam, taču jau tagad šķiet, ka mūsu cilvēki atkal ir pārspējuši sevi un pārdošanas apjoms ir palielinājies virs 3,5 miljoniem dolāru. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, tas ir vairāk nekā pusmiljona dolāru pieaugums,” norāda Madara Jakobsone, kas Southwestern Advantage Latvija darbojas jau 9 gadus.

Sākotnējie rezultāti liecina, ka starp studentiem, kuri programmā piedalījās pirmo reizi, labākā pārdevēja balvu iegūs Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas students Niklāvs Balgalvis, kas pārdevis grāmatas 56 000 dolāru vērtībā.

“Protams, svarīga ir visa pieredze, ko studenti ieguva šajā intensīvajā laika periodā. Sākot ar pārdošanas taktiku, pašpārliecinātību, vietējās kultūras un cilvēku iepazīšanu,” uzsver M. Jakobsone.

Šovasar latviešu studenti strādāja 12 štatos un arī Ontario provincē Kanādā. Lielākā daļa studentu, kas piedalās Southwestern programmā, ir no Rīgas Tehniskās universitātes, un pagājušajā vasarā universitāte bija 8. vietā starp 204 iesaistītajām universitātēm.

Gatavošanās nākamajai vasarai sāksies jau oktobrī, un jauni studenti tiek aicināti uz atlases procesu. Viss gads tiek pavadīts apmācībās un veicot citus sagatavošanās darbus. “Mūsu studentu labie rezultāti pierāda, ka arī latvieši var apgūt pārdošanas prasmes un latvieši patiesībā ir ļoti labi pārdevēji,” gandarīta M. Jakobsone.

Pērn latviešu studente Dārta Šice no RISEBA bija 4. labākā pārdevēja visā Southwestern Advantage uzņēmumā, pārdodot mācību grāmatas apmēram 171 000 dolāru vērtībā.

Papildus darbam studenti nedēļas nogalēs varēja ceļot un iepazīt vietējos apskates objektus. Viena no iecienītākajām vietām, kas vienmēr tiek apmeklēta, ir atrakciju parki, bet neiztrūkstošas ir arī ekskursijas uz  slavenām apskates vietām – Niagāras ūdenskritumu, Lielo kanjonu, Jeloustonas parku, Čikāgas pupu un citām.

 FOTOGALERIJA: https://failiem.lv/u/zqw89p48

Southwestern Advantage programma specializējas studentu apmācībā – uzņēmējdarbības, līderības un pārdošanas iemaņu uzlabošanā. Šīs iemaņas studenti apgūst visu gadu, pirms dodas strādāt uz ASV, kur pārdod izglītojošas grāmatas un tiešsaistes abonementus vietējām ģimenēm, staigājot no mājas uz māju. Studenti pārsvarā dzīvo vietējās viesģimenēs. Šādā darba un apstākļu veidā studentam ir dota lieliska iespēja uzlabot savas prasmes un tajā pat laikā iepazīt Ameriku, kā arī iepazīstināt vietējos ar Latviju.

Southwestern Advantage Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums