Finanšu ministre piedalīsies Pasaules Bankas un Starptautiskā Valūtas fonda pavasara sanāksmē Vašingtonā


foto;arhivach.org
No 17. līdz 22. aprīlim finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola piedalīsies Pasaules Bankas Grupas (PBG) un Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) pavasara sanāksmē Vašingtonā, ASV. Vizītes laikā ministrei paredzētas arī vairākas nozīmīgas tikšanās ar ASV Finanšu ministrijas pārstāvjiem, OECD ģenerālsekretāru, citu valstu finanšu ministriem un investīciju bankām.

PBG Attīstības komitejas sanāksmē tiks izskatīta PBG kapitāla stiprināšana un balsstiesību pārskatīšana, PBG darbības stratēģijas Forward Look ieviešanas progress, progresa ziņojums par katastrofu riska vadību PBG darbībās un informācija pilnvarniekiem par dzimumu līdztiesību PBG direktoru valdē.

Ārpus oficiālajām SVF un PB sanāksmēm finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai plānotas divpusējās tikšanās ar Serbijas finanšu ministru un Ukrainas finanšu ministru, kā arī ar OECD ģenerālsekretāru Angelu Gurriu (Ángel Gurría). Tāpat vizītes ietvaros plānota tikšanās ar ASV Finanšu ministra vietnieku terorisma finansēšanas jautājumos Māršalu Billingsliju (Marshall Billingslea).

Vizītes laikā ministre uzstāsies Pasaules Bankas paneļdiskusijā par investīciju nozīmi cilvēkkapitālā, lai sasniegtu ilgtermiņa demogrāfiskās dividendes valstīs ar visiem ienākumu līmeņiem. Tāpat ministrei paredzēta uzstāšanās Bertelsmann Foundation organizētā paneļdiskusijā par digitālās ekonomikas nākotni. Savukārt Atlantic Councilorganizētā paneļdiskusija, kurā Dana Reizniece-Ozola uzstāsies kopā ar Zviedrijas un Norvēģijas finanšu ministrēm, būs veltīta sieviešu iesaistei ekonomikā. Devītā SVF fiskālā foruma par sabiedriskā sektora pārvaldību ietvaros ministre uzstāsies paneļdiskusijā, daloties pieredzē par korupcijas apkarošanu, mobilizējot ieņēmumus ar institucionālu reformu palīdzību.

Lai runātu par uzņēmējdarbības vidi, sadarbības veicināšanu un investīciju piesaisti, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola tiksies arī ar vairākām starptautiskajām investīciju bankām. Tāpat ministre pārrunās aktualitātes makroekonomikā ar starptautiskajām reitingu aģentūrām.

Latvijas delegāciju vizītē pārstāvēs Finanšu ministrijas, Valsts kases un Ārlietu ministrijas un Finanšu un kapitāla tirgus komisijas amatpersonas.

FINANŠU MINISTRIJA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums