Rīga ar partneriem piedalīsies starptautiskajā nekustamo īpašumu izstādē MIPIM 2018


foto;RDPAD
No 13.marta līdz 16.martam Rīgas pašvaldība kopā ar partneriem piedalīsies Francijā notiekošajā ikgadējā nekustamā īpašuma un investīciju izstādē MIPIM 2018.

Rīga prestižajā izstādē MIPIM piedalās jau 12.reizi, lai veicinātu Latvijas galvaspilsētas un tajā darbojošos uzņēmumu atpazīstamību, sekmētu Rīgas izaugsmes iespējas, iepazīstinot ar Rīgu kā investīcijām pievilcīgu galamērķi, kā arī sekmētu investīciju piesaisti konkrētiem attīstības projektiem un teritorijām, tādejādi sekmējot ekonomisko aktivitāti pilsētā un Latvijā kopumā.

“MIPIM” tiek uzskatīts par lielāko, ietekmīgāko un atpazīstamāko investīciju forumu pasaulē, kura gaitā tiek akcentēti svarīgākie notikumi nekustamo īpašumu, arhitektūras, būvniecības un tehnoloģiju jomā. Ikgadējā “MIPIM” izstāde pulcina vairāk nekā 24 000 nopietnāko pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībnieku – sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem, investīciju fondiem un projektu lietotājiem no vairāk nekā 100 dažādām pasaules valstīm.

Rīgas stenda viesus uzrunās sekojoši uzņēmumi un iestādes – Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, Rīgas Brīvosta, Rīgas nami, Latvijas Universitātes Infrastruktūras departaments, Valsts nekustamie īpašumi, Rīgas Centrāltirgus, LATIO nekustamo īpašumu kompānija, zvērinātu advokātu birojs Eversheds Sutherland Bitāns, Skanstes Attīstības aģentūra, Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs, arhitektūras birojs REM PRO.

Izstādes laikā uzsvars tiks likts uz globālajiem biznesa pakalpojumu centriem, viedās pilsētas un zinātnes koncepciju.

Detalizētāka informācija par 2018.gada foruma aktivitātēm pieejama vietnē www.mipim.com.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli