Sedriks Binuā iecelts par Michelin komercdirektoru


Cedric Binoit
Reorganizācija Eiropas centrālajā Ziemeļu reģionā

Par Michelin Group komercdirektoru Eiropas centrālajā Ziemeļu reģionā ir apstiprināts Sedriks Binuā (Cedric Binoit). Viņš pārraudzīs Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Čehijas un Slovākijas tirgus no Michelin centrālā tirdzniecības biroja Varšavā.

Sedrikam Binuā ir 20 gadu pieredze, strādājot Michelin. Viņš pievienojās uzņēmumam tās filiālē Kotdivuārā, kas atrodas Āfrikā, savukārt pēc tam 7 gadus strādāja kā reģionālais pārdošanas vadītājs un galvenais projektu vadītājs Francijā.

2006.gadā viņš tika iecelts par Rumānijas vieglo transportlīdzekļu riepu divīzijas komercdirektoru un četrus gadus vēlāk ieņēma Rumānijas un Balkānu reģiona vieglo un kravas transportlīdzekļu riepu komercdirektora vietu. Kopš 2013. gada S. Binuā pārvalda Austrālijas, Jaunzēlandes un Klusā okeāna salu tirgus, strādājot Michelin Oceania.

Informē S. Binuā: “Es priecājos, ka varu pievienoties dinamiskai komandai, lai sekmētu pārdošanas apjomus šajā Eiropas daļā. Mūsu galvenais izaicinājums ir palieināt tirgus daļu visām Michelin produktu līnijām Ziemeļeiropas centrālajā daļā. Ņemot vērā, ka klients ir mūsu darbības centrā, turpināsim attīstīt sadarbību ar mazumtirdzniecības, vairumtirdzniecības un tiešsaistes tirdzniecības partneriem.”

S. Binuā ir 44 gadus vecs, precējies. Aizraujas ar inovatīvām tehnoloģijām un mūziku, brīvajā laikā spēlē saksofonu un klavieres.

Michelin ir tehnoloģiju līderis pasaules riepu nozarē. Michelin Grupa ražo, pārdod un veicina mobilitāti uzlabojošus produktus un pakalpojumus, kas ietver riepas vieglajām automašīnām, kravas automašīnām, lidmašīnām, velosipēdiem, lauksaimniecības un būvniecības tehnikai, motocikliem un kosmosa kuģiem, kā arī ceļvežus, kartes, atlantus un ceļojumu pakalpojumus internetā (ViaMichelin.com). Michelin Grupas galvenais birojs atrodas Klermonā-Ferānā (Clermont-Ferrand), Francijā. Uzņēmums ir pārstāvēts 170 valstīs, nodarbina vairāk nekā 111 000 cilvēku visā pasaulē un tā 68 rūpnīcas ir izvietotas 17 valstīs.

www.michelin.lv

 

Ewa Konopka, Michelin preses pārstāve Polijā
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli