SPEAR’S Russia ir atzinis Rietumu Banku par labāko banku Baltijā un NVS

Vakar Maskavā notika svinīga ceremonija – ikgadējā SPEARʼS Russia Wealth Management Awards prēmiju pasniegšana.

Rietumu Banka uzvarēja nominācijā „Labākā banka Baltijā un NVS”.

Konkursā piedalījās daudzu valstu vadošie banku, kapitālu pārvaldīšanas un ar tām saistīto nozaru pārstāvji. Par nominantiem kļuva Alfa-Bank, VTB Bank, Sberbank, Credit Suisse, Citibank, UniCredit Bank, UBS Switzerland, Rothschild Private Wealth, Goldman Sachs Private Wealth Management, kā arī citas bankas, pārvaldības un investīciju kompānijas, vairāki vadošie finanšu nozares speciālisti.

Rietumu Banka – viena no lielākajām bankām Latvijā, kas plaši darbojas starptautiskajos tirgos, SPEARʼS Russia Wealth Management Awards prēmiju saņēma jau septīto reizi.

SPEARʼS prēmija ir brīnišķīga jaungada dāvana gan Rietumu Bankai, gan man personīgi. Aizejošais gads nebija viegls: notika daudz kas labs, mūsu banka nosvinēja ceturtdaļgadsimta jubileju, kopš darbojamies tirgū, un mēs ar prieku gaidījām viesos klientus, partnerus un draugus, tai skaitā arī no Krievijas. Ar daudziem no viņiem sadarbojamies jau ilgus gadus, augstu vērtējam viņu uzticēšanos un cenšamies sniegt jebkādu iespējamo atbalstu. Tomēr bija arī grūtības – šajā ziņā lielais bizness līdzinās parasta cilvēka dzīvei, tādēļ vēl jo patīkamāk ir atkal saņemt šo prēmiju, jo mums vissvarīgākā ir stabilitāte, klientu uzticēšanās un profesionāļu cieņa. SPEARʼS prēmija liecina tieši par to. Un tās piešķiršana vēlreiz apliecina, ka mūsu banka savu darbu paveic labi un atrodas uz pareizā ceļa,” uzskata Rietumu Bankas prezidents Aleksandrs Pankovs.

Uzvarētājus katrā nominācijā noteica autoritatīva žūrija Armana Džilavjana – MEDIACRAT vadošā partnera – vadībā.

Nozares profesionāļu balsošanu un žūrijas darbu novēroja balvas neatkarīgais konsultants – uzņēmums PricewaterhouseCoopers.

SPEAR’S Russia Wealth Management Awards ir pirmā Krievijas ikgadējā balva bankām privātās apkalpošanas jomā, lielo kapitālu pārvaldības un saistīto nozaru labākajiem pārstāvjiem. Prēmija ir dibināta un tiek pasniegta analoģiski kā slavenā Lielbritānijas prēmija SPEAR’S Wealth Management Awards, kuras pasniegšanu žurnāls SPEAR’S UK katru gadu rīko Londonā.

Saskaņā ar ekspertu viedokli žurnāls SPEAR’S Russia un tāda paša nosaukuma prēmija ieņem unikālu vietu finanšu pakalpojumu tirgū; tā ir reta iespēja neatkarīgi un objektīvi novērtēt šīs nozares dalībnieku profesionālās īpašības un atzīmēt viņu iepriekšējā gada panākumus.

 

Rietumu Banka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 181920212223
242526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli