137 latviešu studenti šonedēļ dosies uz ASV, lai Southwestern Advantage programmas ietvaros strādātu vasarā, pārdodot ..


public.foto
137 latviešu studenti šonedēļ dosies uz ASV, lai Southwestern Advantage programmas ietvaros strādātu vasarā, pārdodot izglītojošas grāmatas.

No šiem 137 studentiem 72 piedalīsies šajā programmā pirmo reizi, savukārt 65 dosies uz ASV atkārtoti. Kopā ar studentiem no Latvijas uz ASV dosies arī studenti no Igaunijas, Lietuvas, Slovākijas, Polijas un Gruzijas, veidojot 670 studentu lielu grupu.

“Ar katru gadu palielinās studentu skaits, kuri piedalās šajā programmā, pieaug mūsu pieredze un uzlabojas rezultāti,” skaidro Madara Jakobsone, kas Southwestern Advantage Latvija darbojas jau 9 gadus. Madara atgādina: “Pagājušajā gadā studente no Latvijas ierindojās 4. vietā uzņēmuma reitingā, pārdodot izglītojošas grāmatas aptuveni 171 000 ASV dolāru vērtībā.”

“Ir skaidrs, ka šogad mūsu rezultāti būs vēl labāki, jo šogad lieliski aizvadījām mūsu rīkoto labdarības dienu,” pārliecināta Madara. Šogad Southwestern Advantage studenti pavasara labdarības kampaņā “Dāvā vasaras piedzīvojumu!”, kura tika organizēta kopā ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju, savāca rekordlielu summu – 22 892 eiro!

Studenti savu vasaras darbu aizvadīs 12 dažādos Amerikas štatos, kā arī Ontario provincē, Kanādā. Studenti pārsvarā dzīvo ģimenēs, iepazīst vietējo kultūru, bet svētdienās dodas izbraucienos uz reģiona ievērojamākajām vietām. Katrs pretendents uz vietu programmā iziet pamatīgu atlasi.

Kaut arī pastāv mīts, ka programmā naudu nopelna tikai nedaudzi, patiesībā viss ir atkarīgs no paša studenta. Līdzšinējā Southwestern Advantage pieredze liecina, ka studenti, kas tirgo grāmatas pirmoreiz, nopelna pāris tūkstošus eiro. Savukārt tie, kas programmā dodas atkārtoti, nopelna vidēji 13 000 eiro.

Savu ceļu uz Ameriku studenti uzsāks pēdējās maija dienās. Sākumā visi studenti dosies uz Nešvilu, Tenesijas štatā, kur pāris dienas aizvadīs apmācībās, noslēdzot vasaras sagatavošanās treniņu. Pēc apmācību pabeigšanas studenti dosies uz ASV, kur arī pavadīs un strādās visu atlikušo vasaru.

Lielākā daļa studentu, kas piedalās Southwestern Advantage programmā, ir no Rīgas Tehniskās universitātes. Pagājušajā gadā RTU studentu rezultāti palīdzēja augstskolai ierindoties 8. vietā no kopumā 204 pārstāvētājām universitātēm no visas pasaules.

Uzņēmums Southwestern Advantage specializējas studentu apmācībā – uzņēmējdarbības, līderības un pārdošanas iemaņu uzlabošanā. Šīs iemaņas studenti apgūst visu gadu, pirms dodas strādāt uz ASV, kur pārdod izglītojošas grāmatas vietējām ģimenēm, staigājot no mājas uz māju. Studenti pārsvarā dzīvo vietējās viesģimenēs. Šādā darba un apstākļu veidā studentam ir dota lieliska iespēja uzlabot savas prasmes un tajā pat laikā iepazīt Ameriku. 

Miks Lūsis
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums