Parlamentārā sekretāre piedalīsies konferencē "Spotlight Latvia" un ikgadējā Amerikas Latviešu apvienības kongresā ASV

No 2019. gada 1. līdz 5. maijam Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica dosies uz Denveru, ASV, lai piedalītos konferencē "Spotlight Latvia" un Amerikas Latviešu apvienības 68. kongresā.

Konference “Spotlight Latvia” norisināsies jau otro reizi, un mērķis ir Latvijas un ASV ekonomiskās sadarbības veicināšana. Tā sniedz iespēju Latvijas uzņēmējiem iepazīt ASV uzņēmumus, kuri darbojas līdzīgās nozarēs, kā arī prezentēt savus produktus un pakalpojumus. Paredzētas arī tikšanās ar diasporas uzņēmējiem – potenciālajiem sadarbības partneriem. Šogad konference tiks veltīta veselīgam dzīvesveidam. Parlamentārā sekretāre konferencē uzstāsies ar atklāšanas uzrunu. Tāpat klātesošos uzrunās Latvijas vēstnieks ASV Andris Teikmanis, ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols, Denveras Ekonomikas attīstības un iespēju biroja izpilddirektors Eriks Hiraga (Eric Hiraga) un Denveras Pasaules tirdzniecības centra prezidente Kārena Gervica (Karen Gerwitz). Savukārt paneļdiskusijās par veselības nozari piedalīsies uzņēmuma “SAF tehnika” valdes loceklis Jānis Bergs, Latvijas veselības tūrisma klastera vadītāja Gunta Ušpele, P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas kardioloģijas centra vadītājs Andrejs Ērglis, Valmieras domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Amerikas Latviešu apvienības valdes priekšsēdis Pēteris Blumbergs un citi pārstāvji.

No 3. līdz 5. maijam ASV notiks ikgadējais Amerikas Latviešu apvienības (ALA) kongress, kas šogad norisināsies jau 68. reizi. Z. Kalniņa-Lukaševica kongresā uzstāsies ar atklāšanas uzrunu, kā arī piedalīsies diskusijā “Vecā trimda un jaunā diaspora. Vai mēs viens otru sadzirdam?”. Tāpat kongresā tiks diskutēts par sadarbības veidiem Latvijas ekonomikas attīstības veicināšanai un ASV un Latvijas izaicinājumiem pašreizējā politiskajā kontekstā. Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvis informēs par Latvijas un diasporas zinātnieku sadarbības iespējām. Žurnālists Pauls Raudseps dalīsies pārdomās par 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem un valdības veidošanu Latvijā, savukārt “SAF tehnika” valdes loceklis Jānis Bergs uzrunās dalībniekus par latviešu uzņēmējdarbības iespējām ASV, ekonomisko sadarbību un latviešu izcelsmes uzņēmēju tīkla veidošanu ASV. 

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums