Ārlietu ministrijā uzņēmējus informē par sankcijām


foto;azertag.az
2019. gada 30. janvārī Ārlietu ministrijā (ĀM) notika publisks seminārs uzņēmējiem, lai skaidrotu sankciju būtību, un kā tās darbojas. ĀM Juridiskā departamenta Starptautisko tiesību nodaļas eksperte Elīza Grīsle sniedza informāciju par pastāvošajiem sankciju režīmiem un veidiem. Semināra dalībnieki tika iepazīstināti ar jaunākajiem grozījumiem Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likumā, pienākumu izveidot iekšējās kontroles sistēmas sankciju ievērošanai un risku pārvaldībai.

Tāpat tika prezentēts starptautiskās banku asociācijas The Wolfsberg Goup janvārī publicētais materiāls par sankciju pārbaudīšanas vadlīnijām, kas būs pieejams arī ĀM mājaslapā.

Plašāka informācija par sankcijām atrodama ĀM mājaslapas sadaļā “Sankcijas”. Lai regulāri saņemtu informāciju par aktualitātēm sankciju jomā, aicinām pierakstīties jaunumiem, sūtot pieprasījumu uz ĀM informatīvo e-pastu: sankcijas@mfa.gov.lv.

Ārlietu ministrija arī turpmāk interesentiem rīkos informatīvus seminārus par sankciju aktualitātēm.

 

Informācijai

Elīza Grīsle ieguvusi maģistra grādu starptautiskajās publiskajās tiesībās Leidenes Universitātē Nīderlandē un vairāk nekā gadu strādā ar sankciju jautājumiem Ārlietu ministrijā. E. Grīsle ir lasījusi lekcijas par sankciju jautājumiem valsts institūciju, banku un finanšu nozares pārstāvjiem, kā arī uzņēmējiem.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums