Arodbiedrība LABA atbalsta Eiropas Arodbiedrību konfederācijas protesta akciju

Arodbiedrības LABA biedri, atsaucoties uz Eiropas Arodbiedrību konfederācijas iniciatīvu un apvienības "Saskaņas centrs" aicinājumu, vēlas atbalstīt protesta akciju, kas plānota 29. septembrī visā Eiropā. Tāpēc ceturtdien, 19. augustā, tiks sasaukta arodbiedrības valdes ārkārtas sēde, kurā lems par iespējamo rīcību un protesta akcijas formu.

"Atbalstot Eiropas arodbiedrības un arī "Saskaņas centra" aicinājumu, mēs vēlamies parādīt, ka tikai apvienojoties kopā darba ļaudis var panākt savas dzīves uzlabošanos, panākt cilvēka cienīgu dzīvi katram," norāda arodbiedrības LABA priekšsēdētāja Vineta Sprugaine.

"Arodbiedrības biedri nav apmierināti ar valdības lēmumiem un likumu grozījumiem, kas ir apturējuši koplīgumos iestrādāto sociālo garantiju izpildi. Kontekstā ar darba algu samazinājumu, liela skaita darba vietu likvidēšanu un vispārējo iedzīvotāju maksātspējas pazemināšanos, tie ir būtiski pasliktinājuši daudzu strādājošo iespēju nodrošināt iztiku sev un saviem.

Ņemot vērā to, ka sabiedriskā transporta darbība ir vitāli svarīga un skar visus pilsētas iedzīvotājus, arodbiedrības valdes ārkārtas sēdē tiks lemts par protesta akcijas formu un ilgumu, lai nodrošinātu, ka sabiedriskā transporta kustības grafiks un sabiedriskā transporta pasažieri no tā neciestu.
Arodbiedrība LABA pārstāv aptuveni 7000 pašvaldības, valsts iestādēs un privātajā sektorā strādājošo, tostarp pilsētas sabiedriskā transporta sektorā nodarbinātos.

Arodbiedrība LABA.
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

marts 2020
P O T C P S Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi