Cūkmens uzsāk kampaņas "Nemēslo ceļmalā!" reģionālo tūri

Lai brīdinātu ļaudis visā Latvijā, ka mēslošana ceļmalā un mežā ir noziegums, šodien a/s "Latvijas valsts meži" tīrības cīnītājs Cūkmens kopā ar domubiedriem uzsāk kampaņas "Nemēslo ceļmalā!" reģionālo tūri. Tās laikā Cūkmens tiksies ar Latvijas lielāko pilsētu vadītājiem un pašvaldību policiju, lai diskutētu par atkritumu apsaimniekošanas jautājumiem, aicinātu iedzīvotājus parakstīt īpašu memorandu, kā arī pie katras pilsētas robežas uzstādītu jaunās ceļa zīmes. Cūkmena vizītes kopumā plānotas septiņās Latvijas pilsētās.

Tūres ietvaros tīru mežu aizstāvis katrai pašvaldībai kopā ar LR Vides ministriju sagatavojis arī sevišķu dāvanu rozā krāsā – atkritumu apsaimniekošanas ieteikumus – ko plānots pasniegt vizītes laikā. Tāpat Cūkmens aicinās visu pilsētu iedzīvotājus aktīvi iesaistīties viņa jaunizveidotajā policijā, sūtot piemēslošanas gadījumu foto un video pierādījumus uz e-pastu cukmens@cukmens.lv.

Tuvāko divu nedēļu laikā ceļa zīmes tiks izvietotas pie Kuldīgas, Tukuma, Bauskas, Limbažiem, Cēsīm, Alūksnes, Madonas, Preiļiem, Rēzeknes, Ogres, Pļaviņām, Jūrmalas un Dobeles, taču pie septiņām reģionālās tūres pilsētām zīmes tiks uzstādītas dienā, kad Cūkmens tiksies ar konkrēto pašvaldību pārstāvjiem.

Reģionālās tūres grafiks:
 28.jūlijs – Jelgava
 3.augusts – Valmiera
 12.augusts – Jēkabpils un Daugavpils
 19.augusts – Talsi un Ventspils
 26.augusts – Liepāja

Latvijas reitingi
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

marts 2020
P O T C P S Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi