Nākamnedēļ Rīgā norisināsies Starptautiskā Kino konference


public. foto
Nākamnedēļ, 18. un 19. oktobrī, Rīgā norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā Magnetic Latvia Kino konference, kas notiks Rīgas Starptautiskā kino festivāla (Riga IFF 2019) ietvaros. Konferencē tiks runāts par tādām tēmām kā kino nozares nākotne, Baltijas kino nozares potenciāls, vietējo ražojumu vērtība globālajā arēnā, kā arī par to, kā iekarot lielos tirgus.

Kino konferences mērķis ir sekmēt biznesa attiecību veidošanu un pieredzes apmaiņu starp Latvijas kino profesionāļiem un ārvalstu producentiem, diskutēt par nozares aktualitātēm un jaunākajām tendencēm, prezentēt Latvijas filmu studijas un producentu apvienības ārvalstu sadarbības partneriem, kā arī aizraujošā filmēšanas vietu lokāciju tūrē atklāt Latviju kā potenciālu sadarbības partneri jaunu kopprojektu īstenošanai. Konferencē uzstāsies tādas kino pasaulē zināmas personības kā Agneška Holanda (Agnieszka Holland), kino un TV drāmu režisore no Polijas, kuras filmas nominētas vairākām Amerikas Kinoakadēmijas Oskars balvām, Harijs Taks (Gary Tuck), producents un direktors producēšanas pakalpojumu uzņēmumā Baltic Film Services Lietuvā, kā arī daudzi citi kino nozares eksperti no visas pasaules.

Ar Starptautisko Kino konferenci vēlamies pievērst uzmanību kino tirgus attīstības tendencēm Ziemeļeiropā, izceļot Latvijas iespējas rast ceļu pie skatītāja, kļūt pamanāmai starptautiskajā filmu tirgū un palīdzot vietējiem filmu veidotājiem, sagatavoties jauniem izaicinājumiem. Savukārt lokāciju tūrē ārvalstu viesiem vēlamies atklāt tās vietas, ainavas un vēsturiskās vērtības, ar kurām tik ļoti Latvijā lepojamies un uzsvērt, ka Latvija un Baltija ir piemērotas vietas, kur filmēt, “ stāsta LIAA direktors Andris Ozols.

Jau vairākus gadus LIAA kā galvenā nacionālā eksporta organizācija atbalsta Latvijas kino industrijas meistarību un veicina Latvijas klātbūtni starptautiskajos filmu tirgos un lielākajos festivālos.

 

 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 2425
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums