Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par sutenerismu un bordeļa uzturēšanu Ventspilī


Foto:pexels.com
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par sutenerismu un bordeļa uzturēšanu, un nodevušas to tālāk prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Pagājušā gada oktobrī Valsts policijā tika iegūta informācija par to, ka Ventspilī, kāda sieviete nodarbojas ar sutenerismu. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uzsāka kriminālprocesu uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja kādu sievieti. Pirmstiesas izmeklēšanas laikā tika iegūti pierādījumi tam, ka sieviete nodarbojās ar sutenerismu un bordeļa uzturēšanu – kriminālprocesa laikā tika uzlikti aresti naudas līdzekļiem un nekustamajam īpašumam.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par tādas personas izmantošanu iedzīvošanās nolūkā, kura nodarbojas ar prostitūciju, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Savukārt par bordeļa (neatļauta prostitūcijas pakalpojumu organizēšanas un sniegšanas vieta) uzturēšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Soda apmēru noteiks tiesa.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums