Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par huligānismu


foto;46.lv
Pagājušā gada nogalē Valsts policijā tika saņemta informācija no Ventspils pilsētas Pašvaldības policijas par to, ka kāds ventspilnieks draudēja kāda uzņēmuma darbiniekiem, pēc tam ar nazi sabojājot ēkas kāpņutelpas sienas. Vīrietis tika aizturēts un par notikušo uzsākts kriminālprocess. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Pagājušā gada 17.decembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī tika saņemta informācija par to, ka kāds vīrietis, līdzi ņemot nazi, iegājis kāda uzņēmuma telpās Ventspilī un darbiniekiem draudēja un lamājās necenzēties vārdiem. Pēc tam viņš devās uz citu ēku, iegāja kāpņu telpā un ar nazi saskrāpēja kāpņu telpas sienas krāsojumu, tādējādi tīši sabojājot kāpņu telpas sienu no pirmā līdz piektajam stāvam.

Ar šīm darbībām vīrietis rupji traucēja sabiedrisko mieru, kas izpaudās acīmredzamā necieņā pret sabiedrību, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot uzņēmuma darbu, kā arī, izmantojot priekšmetu ar kuru iespējams nodarīt miesas bojājumus, veica tīšu mantas bojāšanu.

Valsts policijas amatpersonas vīrieti aizturēja viņa dzīvesvietā. Viņš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda veida likumpārkāpumiem. Viņam tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu, kas izpaužas acīmredzamā necieņā pret sabiedrību vai bezkaunībā, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, iestāžu vai uzņēmumu (uzņēmējsabiedrību), vai organizāciju darbu (huligānisms). Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Soda apmēru noteiks tiesa.

 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums