Aiztur iepriekš tiesātu vīrieti, kurš turpinājis veikt zādzības Ventspilī

Vīrietis, kurš vairakkārt ticis tiesāts citu valstu tiesās par zādzību izdarīšanu, pastrādā vairākas zādzības Ventspilī. Valsts policija uz aizdomu pamata par zādzību izdarīšanu, ir aizturējusi 1988.gadā dzimušu vīrieti, kuram tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Šā gada februāra beigās konstatēts, ka Ventspilī, kādā sporta centrā, iekļūstot vīriešu ģērbtuvē, no diviem aizslēgtiem skapīšiem tika nozagta nauda – no katra pa 30 eiro, kopumā zaglim gūstot 60 eiro. Savukārt marta sākumā konstatēts, ka Ventspilī, kādā veikalā, iekļūstot darbiniekiem paredzētajā telpā, no sievietes maka, kas atradās somiņā, tika nozagta nauda – 65 eiro. Turpat tika izdarīta vēl viena zādzība no maka, kas atradās somā – tika nozagti pieci eiro.

Saistībā ar notikušo, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī tika uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta no glabātavas. Uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu tika aizturēts 1988.gadā dzimis vīrietis, šobrīd Ventspils iedzīvotājs, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Vīrietis, iepriekš dzīvodams Latvijā, pastrādāja noziegumus Ventspilī, bet, aizbraucot uz ārzemēm, turpināja savas noziedzīgās darbības tur, tāpēc ir vairākkārt tiesāts citu valstu tiesās par līdzīgu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu. Marta sākumā Kurzemes rajona tiesā viņam tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Vīrietis savu vainu minēto noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā atzīst.

Tāpat vēl notiek izmeklēšana kriminālprocesā par februāra beigās notikušu zādzību Ventspilī, kur konstatēts, ka no garāžas nozagti instrumenti un motorzāģis, kā arī no automašīnas ir nozagta navigācijas iekārta, kopumā radot cietušajam materiālo zaudējumu 500 eiro apmērā. Arī šajā gadījumā aizdomās turētais

Par šāda noziedzīga nodarījuma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Soda apmēru noteiks tiesa.

 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

janvāris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli