Autovadītājs, braucot alkohola reibumā, bojā veikala ārsienu; administratīvā pārkāpuma materiāls nosūtīts izskatīšanai


public. foto
Vakar, 25.februārī, pulksten 21.45 Jēkabpilī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kārtības policijas darbinieki, veicot ceļu satiksmes uzraudzību, pamanīja, ka viens no autovadītājiem, Rīgas ielā, uzbraucis veikala ēkas sienai, to bojājot. Policijas darbinieki nekavējoši reaģēja uz notikušo un uzsāka skaidrot notikušā apstākļus. Notikuma vietā aizturēja VW Passat autovadītāju, 1983.gadā dzimušu vīrieti. Pārbaudot vīrieša izelpu, konstatēja 2,8 promiles reibumu. Kā skaidroja iereibušais vīrietis, viņš ir gribējis ar automašīnu braukt atpakaļgaitā, bet sanācis pavisam pretēji.

Ceļu satiksmes negadījumā neviena persona nav cietusi.

Par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, vīrietim policijas darbinieki noformēja Administratīvā pārkāpuma protokolu, kurš jau ir nosūtīts izskatīšanai tiesai.

Latvijas Administratīvā pārkāpuma kodekss 149.15 panta 4.daļa paredz, ka “Par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu vadīt transportlīdzekli, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles”, uzliek naudas sodu velosipēda un mopēda vadītājam simt septiņdesmit euro apmērā, bet cita transportlīdzekļa vadītājam piemēro administratīvo arestu no desmit līdz piecpadsmit diennaktīm, uzliek naudas sodu no tūkstoš divsimt līdz tūkstoš četrsimt euro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem.

VP Zemgales reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli