Būvkompānija "Selva Būve" noslēgusi līgumu ar AS "Latvijas valsts meži" par Zemgales reģiona klientu centra būvniecību


Publicitates_foto
SIA "Selva Būve" noslēgusi līgumu ar A/S "Latvijas valsts meži" par Zemgales reģiona klientu centra būvniecību. Projekta ietvaros paredzēts izbūvēt Zemgales reģiona klientu centra ēku Jelgavā, Rīgas ielā 54A.

Noslēgtā būvniecības līguma summa ir 4 599 414.99 eiro, un realizācijas laiks 14 mēneši no līguma noslēgšanas brīža.

“Selva Būve” valdes priekšsēdētājs Rolands Orlovskis: “Šī būs unikāla koka konstrukcijas būve, kuras galvenie elementi būs koks, betons un stikls. Esam pagodināti vēlreiz sadarboties ar A/S “Latvijas valsts meži”, īstenojot būvniecības procesā inovatīvas idejas, kas parāda ilgtspējīgu domāšanu un mūsdienīgu attieksmi pret dabu.”

Šis būs jau otrais AS “Latvijas valsts meži” projekts, ko realizēs “Selva būve”. Pirms četriem gadiem SIA “Selva Būve” nodeva ekspluatācijā AS “Latvijas valsts meži” klientu centru Dundagā, kurš konkursā “Latvijas Būvniecības gada balva 2016” ieguva pirmo vietu nominācijā “Koka būve”.

Zemgales reģiona klientu centra būves risinājuma pamatā ir koka konstrukciju ēka ar zāģētu koka dēļu apšuvumu, akcentētām masīvām līmētām koka konstrukcijām – kolonnām, kas kontrastē ar stiklotajām ēkas daļām, maksimāli izmantojot dienas gaismu un ekonomējot energoresursus. Ēku plānots īpaši siltināt un izolēt ar kokšķiedru izolāciju. Koka konstrukcijas un koka apdare iekļauj modernus, ekonomiskus un ekoloģiskus inženiertehniskos risinājumus.

Būvdarbu plānošanai un organizēšanai jau otro reizi tiks izmantots „Building Information Model” rīks vai BIM.

Ēkas arhitektoniskais veidols un inženiertehniskie risinājumi it visā atspoguļo projektētāja SIA “5. iela” projekta devīzi – Mežs ir mūsu zaļais zelts!


 

Informācijai

SIA “Selva Būve” dibināta 2004. gada 1. jūnijā. Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir jauno ražošanas, sabiedrisko, dzīvojamo ēku būvniecība, ēku rekonstrukcija un renovācija, nodrošinot pilnu projekta realizāciju un garantējot kvalitāti visos projekta izpildes posmos. Uzņēmums savas pastāvēšanas laikā ir uzbūvējis un rekonstruējis vairāk nekā 80 ēkas un inženierbūves: daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, biroju un noliktavu ēkas, degvielas uzpildes stacijas, ražošanas ēkas, tirdzniecības centrus, un autostāvvietas.

Uzņēmuma darbība ir sertificēta atbilstoši starptautiskajiem ISO 9001:2008, ISO 14001: 2015 un OHSAS 18001:2007 standartiem, nodrošinot uzņēmuma vadības sistēmas atbilstību prasībām, ko nosaka vides vadības un kvalitātes vadības standarti. SIA “Selva Būve” ilggadīgo profesionālo pieredzi, plašās zināšanas un piedāvātos inovatīvos risinājumus atzinīgi novērtējuši klienti

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 2728293031
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums