Investējot vairāk nekā 2,3 miljonus eiro, Arbo Windows modernizē ražotni Ventspilī


arbo_windows publiic. foto
Viens no vadošajiem koka logu ražotājiem Baltijā, Arbo Windows, ieguldot vairāk nekā 2,3 miljonus eiro, modernizējis logu ražotni Ventspilī, tādējādi būtiski palielinot ražošanas jaudu, lai apmierinātu arvien augošo pieprasījumu no vietējo un ārvalstu sadarbības partneru puses. Jaunā ražotne šobrīd ir viena no modernākajām Baltijas reģionā.

Arbo Windows šobrīd nodrošina darba vietas vairāk nekā 110 darbiniekiem no kuriem lielākā daļa ir Ventspils reģiona iedzīvotāji, kā arī daļa speciaļaistu piesaistīti no citām Latvijas pilsētām. Uzņēmuma apgrozījums 2019. gadā sasniedzis teju 6 miljonus eiro. Nule kā veiktā ražotnes modernizācija ļaus samazināt ražošanas cikla ilgumu pat par 40% procentiem un ievērojami palielināt ražošanas apjomus.

Kā uzver Latvijas Republikas Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro: “Esam liecinieki tam, kā Latvijas uzņēmums no Kurzemes ar profesionālu komandu mērķtiecīgi veido savu un vienlaicīgi arī Latvijas veiksmes stāstu. Arbo Windows jau ir apliecinājis, ka Latvijā ir iespējams attīstīt ražošanu, nodrošināt stabilas darba vietas reģiona iedzīvotājiem, nodrošināt kvalitāti, spēt konkurēt pasaules mērogā, sniegt jūtamu pienesumu Latvijas ekonomikā. Šodien, modernizētās ražotnes atklāšana ir vēl viens apliecinājums, ka Arbo Windows, papildus ieguldot ražošanas attīstībā un pilnveidojot ražošanas ciklu, ne vien uzlabos savu produktivitāti, bet turpinās stiprināt Latvijas, kā augstas kvalitātes produktu ražotāja reputāciju kokapstrādes nozarē!”

Arbo Windows izpilddirektore Zane Kriķe norāda: “Pēdējo gadu laikā esam daudz strādājuši, lai veidotu ilgtermiņa sadarbības ar būvniecības uzņēmumiem, arhitektiem, attīstītājiem un privātiem klientiem gan Latvijā, gan eksporta tirgos. Attiecīgi saprotam, ka mums jāaug kopā ar klientu pieprasījumu un jāspēj saražot vēl ātrāk un vairāk, noturot augstus kvalitātes standartus. Esam uzstādījuši trīs jaunas logu profilēšanas iekārtas, kā arī uzlabojuši citus procesus ražotnē, kas dod mums papildus ražošanas jaudas un arī uzlabo kopējos darba apstākļus ražotnē mūsu darbiniekiem. Lielas investīcijas esam novirzījuši arī IT sistēmas uzlabošanai, kas šodien ir viens no svarīgākajiem moderna uzņēmuma elementiem. Redzam, ka veiktās investīcijas šogad ļaus sasniegt ap 30% lielu apgrozījuma pieaugumu, turpinot izaugsmes ceļu, lai nostiprinātu pozīcijas kā vadošajam spēlētājam Baltijas reģionā.”

Savu produkciju uzņēmums eksportē uz Norvēģiju, Zviedriju, Lielbritāniju, Franciju, Japānu, Islandi, Somiju un Vāciju. Pēdējo gadu lielākie Arbo Windows projekti Latvijā ir koncertzāle “Latvija”, Rīgas Franču licejs, Rīgas 1. slimnīcas 14A korpuss, Jelgavas Valsts ģimnāzija, Rīgas Valdorfskola, Offisa un dzīvokļu ēkas Mežaparka Rezidencēs, villa “Santa”, viesnīca “Grand Poet by Semarah” u.c.

 

Arbo Windows
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 2728293031
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums