Mintos sasniedz 5 miljardu eiro atzīmi tiešsaistes investīciju aizdevumos


public.foto
Mintos kopējais investoru veikto ieguldījumu apjoms aizdevumos ir sasniedzis 5 miljardus eiro, kas apliecina augošo pieprasījumu pēc vienkāršiem alternatīvo investīciju risinājumiem tirgū. Investoru ērtībām ir ieviesta jauna mobilā aplikācija. Līdz ar alternatīvo ieguldījumu pieaugošo popularitāti visā pasaulē, Mintos izaugsme varētu turpināties vēl straujāk.

Latvijā radītais finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums Mintos aizvadītā gada nogalē kļuvis par līderi Eiropas tirgū starp līdzīgiem pakalpojumu sniedzējiem. Mintos klientu – individuālo investoru – apjoms veido vairāk nekā ceturtdaļmiljonu lielu investoru skaitu no 91 pasaules valsts. Katru mēnesi platformai pievienojas ap 20 000 jaunu investoru, kuri kopumā procentos nopelna vairāk nekā 1,6 miljonus eiro. 

Investīciju ieguldījumiem ir trīs vispārzināmas aktīvu klases – kapitāla vērtspapīru (akcijas), fiksēto ienākumu (obligācijas) un alternatīvo ieguldījumu aktīvi, kā, piemēram, kriptovalūtas un materiālie aktīvi (nekustamie īpašumi, mākslas priekšmeti un citas luksus preces). Mintos, piedāvājot globālajā tirgū salīdzinoši jaunu aktīvu klasi – aizdevumus, padara ieguldījumus aizdevumos pieejamus ikvienam ērtā un vienkāršā veidā. Mintos darbojas kā divpusēja tirgus platforma tiešsaistē – no vienas puses ir investori, kas investē aizdevumos, un no otras –  aizdevumu izsniedzēji, kas piedāvā minētos aizdevumus no vairāk nekā 33 pasaules valstīm.  

Nesen Mintos ieviesis jaunu mobilo aplikāciju, kas nodrošina ātru un drošu piekļuvi investoru kontiem Mintos platformā, kā arī ērtu investīciju monitoringu. Lietotne izveidota ciešā sadarbībā ar Mintos investoriem, izstrādes posmā daloties ar iespējamām aplikācijas versijām un uzklausot, kā arī ieviešot investoru ieteikumus. 

Mintos klientu loks pieaug, pateicoties vairākiem faktoriem. Kā viens no galvenajiem ir sniegtā pakalpojuma pieejamība – agrāk investīciju pārvaldīšanai un ieguldījumu veikšanai bija nepieciešams liels kapitāls, papildu zināšanas, kā arī pastāvēja ierobežoti piekļuves punkti, bet tagad, pateicoties vienkāršotai pieejai ikvienam, daudzi izmanto iespēju diversificēt savus ienākumus un veikt investīcijas aizdevumos. 

Mintos straujās attīstības pamatā ir spēcīga un uz izaugsmi vērsta komanda, kuras mērķtiecīgais darbs labi atspoguļo uzņēmuma panākumus. Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte: “Mēs esam gandarīti, ka varam sasniegt arvien jaunus panākumus globālajā finanšu tehnoloģiju tirgū, un redzam, ka mūsu darbu pozitīvi novērtē mūsu klienti. Pieaugošais tirgus pieprasījums pēc ieguldījumiem aizdevumos apstiprina pakalpojuma nepieciešamību un to, ka investori to novērtē un izmanto. Arī nākotnē paredzam strauju izaugsmi, un šis ir tikai sākums.”

Mintos komandu veido 200 darbinieki četros birojos: Rīgā, Berlīnē, Viļņā un Varšavā. Šogad uzņēmums plāno dubultot darbinieku skaitu.

 

Mintos
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 2728293031
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums