"Maxima" un "Latvijas Pasts" uzsāk unikālu sadarbību


Maxima pastkarte_
"Maxima Latvija" sadarbībā ar "Latvijas Pastu" šogad uzsāk unikālu akciju, sniedzot klientiem iespēju bez maksas nosūtīt īpaša dizaina Ziemassvētku pastkartīti, lai vairotu sirsnību pirmssvētku laikā.


Maxima pastkarte

““Maxima” veikalos ir pieejams teju 60 000 preču piedāvājums, lai ikviens varētu izvēlēties iecienītākos produktus, ko celt svētku galdā ģimenei un draugiem. Pirmssvētku laikā aicinām atcerēties par saviem mīļajiem, sveicot tos nedaudz piemirstā, taču ļoti īpašā un sirsnīgā veidā – sūtot personīgi parakstītu pastkartīti, tāpēc sadarbībā ar “Latvijas Pastu” sniedzam cilvēkiem iespēju, iepērkoties savā iecienītākajā “Maxima” veikalā, saņemt īpaša dizaina pastkartīti ar apmaksātu sūtīšanu,” saka “Maxima Latvija” valdes loceklis Viktors Troicins.


Maxima pastkarte_

No 26. novembra līdz 9. decembrim par pirkumu virs 10 eiro jebkurā “Maxima” veikalā visā Latvijā, pircējs saņems kādu no trīs īpašā dizaina svētku pastkartītēm, kuras sūtīšanu bez maksas izvēlētam adresātam nodrošina “Latvijas Pasts” sadarbībā ar “Maxima”.


Maxima pastkarte_

Pastkartes varēs nosūtīt līdz pat 30. decembrim, ievietojot pastkarti jebkurā no 953 “Latvijas Pasta” vēstuļu kastītēm visā Latvijā. Uz pastkartes ir jānorāda precīza informācija par saņēmēju: vārds, uzvārds, adrese un pasta indekss. Lai Ziemassvētku pastkarte laikus sasniegtu adresātu, “Maxima” un “Latvijas Pasts” aicina to nosūtīt savlaicīgi.

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA "Maxima Latvija" ir mazumtirdzniecības tīkls ar 168 veikaliem Latvijā, no kuriem 131 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un septiņi ir “XXX” formāta veikali, kā arī seši ir "Maxima Express" veikali. Šogad "Maxima" ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku. Uzņēmuma veikalos strādā aptuveni 7500 profesionāļi, uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv. "Maxima" veikali sortimentā Latvijā ir līdz pat 60 000 produktu. "Maxima" turpina paplašināt vietējo produktu sortimentu un piegādā tos no lauksaimniekiem, zemniekiem, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kā arī amatniekiem, kuri atrodas tuvu pircēju dzīvesvietām. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe", kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

aprīlis 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi