Foto: Atzīmē "Laimas" ražotnes spāru svētkus


Orkla_Latvija_Laimas_Razotnes_sparu_svetki_
2019. gada 7. oktobrī "Orkla Latvija" kopā ar "Laimas" ražotnes darbiniekiem, Ādažu novada domes un būvkompānijas "Merks" pārstāvjiem atzīmēja jaunās "Laimas" ražotnes spāru svētkus, godinot pēdējā celtniecības posma uzsākšanu.

Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons uzsver: “”Laimas” ražotnes būvniecības projekts ir nozīmīgs ilgtspējīgas attīstības apliecinājums mūsu uzņēmumam un “Laimas” tālākajai izaugsmei. Man bija patiess prieks vienkopus satikt mūsu sadarbības partnerus un kolēģus no “Laimas” ražotnes, lai kopīgi atzīmētu pēdējā celtniecības posma sākumu, iepazīstinātu ar paveikto, kā arī pateiktos par līdzšinējo darbu būvkompānijas “Merks” komandai. Jau pavisam drīz – 2020. gada otrajā pusē – Laimas ielā 6 atklāsim ražotni, kas zīmīgi notiks gadā, kad atzīmēsim arī zīmola “Laima” 150. jubileju. Patiess lepnums un prieks par to, kas paveikts līdz šim, kā arī to, kas mūs vēl sagaida!


Orkla_Latvija_Laimas_Razotnes_sparu_svetki_

Kā jau ziņots iepriekš, 2019. gada 24. aprīlī “Orkla Latvija” vadības komanda kopā ar “Orkla” grupas, Ādažu novada domes un būvkompānijas “Merks” pārstāvjiem atklāja “Laimas” jaunās ražotnes būvniecību.


Orkla_Latvija_Laimas_Razotnes_sparu_svetki_

Mums ir patiess gandarījums būvēt jaunu ražotni uzņēmumam, kas Latvijā ir tik ļoti mīlēts un ar senu vēsturi. Izjūtot šo atbildību, esam spējuši darbus objektā organizēt tā, ka pašlaik jau apsteidzam plānoto darbu grafiku. Kā ikvienā no mūsu projektiem, īpašu uzmanību pievēršam ēkas energoefektivitātei un piedāvājam pasūtītājam dažādus risinājumus, lai cilvēki, kas strādās šajā ražotnē justos komfortabli,” stāsta būvkompānijas “Merks” valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš.


Orkla_Latvija_Laimas_Razotnes_sparu_svetki_

“Orkla Latvija” tuvāko gadu laikā investēs vairākus miljonus eiro jaunās “Laimas” ražotnes būvniecībā Ādažos un zīmola turpmākā attīstībā.

Ņemot vērā paziņojumu par cepumu un vafeļu kompetenču centra būvniecību, 2018. gadā tika pieņemts lēmums aptvert abu projektu kopējo attīstību, izmantojot tās iespējas, ko var gūt no infrastruktūras sinerģijām. Tas garantēs to, ka gan “Laimas” ražotnes, gan jaunās cepumu un vafeļu ražotnes projekti tiek izstrādāti atbilstoši vienādiem standartiem.

“Laimas” sortimentu šobrīd veido vairāk nekā 200 dažādi šokolādes saldumi, kā arī tas turpina pilnveidoties un attīstīties. Līdz pat jaunās ražotnes darbības uzsākšanai, Rīgā turpināsies “Laimas” saldumu ražošana ar specializāciju, ražojot šokolādes konfektes, šokolādes un graudaugu batoniņus, šerbetus, zefīrus, vafeļu konfektes, vafeļu tortes, marmelādes un arī “Laimas” ekskluzīvos, ar rokām gatavotos saldumus.

“Laimas” Latvijas komanda turpina strādāt pie inovatīvām receptūrām, turklāt jaunajā “Laimas” ražotnē Ādažos atradīsies moderna attīstības laboratorija, kas ļaus attīstīt un pilnveidot arvien jaunus produktus.

Būvkompānija “Merks” ir ģenerāluzņēmējs sabiedrisko, dzīvojamo un rūpniecisko ēku, kā arī inženierbūvju celtniecībā. Strādājot Latvijā kopš 1996. gada, “Merks” ir uzkrājis ievērojamu pieredzi, uzbūvējot vairāk nekā 120 dažādas sarežģītības objektus, pazīstamākie no kuriem ir “Arēna Rīga, “Swedbank centrālā biroja ēka, koncertzāle “Lielais Dzintars”. Būvkompānija “Merks” ietilpst Baltijas būvniecības tirgus līdera “Merko Ehitus grupā, kuras akcijas kopš 1997. gada tiek kotētas Tallinas Nasdaq biržā.

Par “Orkla Latvija”:

“Orkla Latvija” ir organizācija, kas apvieno divus uzņēmumus – SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un SIA “Orkla Foods Latvija”, kuru kopējais apgrozījums 2018. gadā bija 116,1 miljons eiro. “Orkla” ir eksperts spēcīgu vietējo zīmolu attīstībā, saglabājot to produktu tradīcijas, vērtības un modernizējot ražošanas procesus. “Orkla Latvija” pārstāv tādus Latvijā iemīļotus zīmolus kā “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “Taffel the Original Snacks”, “Pedro”, “Spilva”, “Gutta”, “Everest”, “Latplanta”, “Abba” un citus.

 

“Orkla Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums