Pirmo reizi Baltijā notiks krīzes mācības mazumtirdzniecības veikalā


FOTO_Maxima_macibas_pirmo_reizi_Baltija_organize_macibas
Apzinoties Eiropas un pasaules pieredzi un iespējamos riskus publiskajās vietās, "Maxima Latvija" sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, Valsts policiju un Valsts drošības dienestu rīko kopējas visaptverošas krīzes mācības. Šīs būs pirmās pilna mēroga mācības mazumtirdzniecības nozarē Baltijā ar operatīvo dienestu iesaisti.

Mācības notiks šī gada 8. oktobrī, plkst.09:00 – 13:00, jaunuzceltajā “Maxima X” veikalā Gaigalas ielā 29, Bolderājā, kas drīzumā tiks atvērts pircējiem. Lai pilnveidotu uzņēmuma ārkārtas situāciju vadību un stiprinātu darbinieku sadarbību ar iesaistītajiem dienestiem, plānots, ka mācības norisināsies vairākos līmeņos. Tas ietvers gan inscenētus glābšanas darbus “Maxima” veikalā ar glābēju un operatīvo transportlīdzekļu iesaisti, gan ārkārtas situāciju vadības plāna aktivizēšanu un darbu “Maxima” birojā “Abras”.

“Plānotās praktiskās apmācības ir daļa no ārkārtas situāciju vadības plāna, ko sadarbībā ar “Kenyon International Emergency Services” esam ieviesuši 2018. gadā. “Maxima” ir lielākais uzņēmums Eiropā, kas ievieš šāda apjoma pilnu ārkārtas situāciju vadības sistēmu. Mēs labi apzināmies iepriekšējās sagatavotības, precizitātes un saskaņotas rīcības nozīmi ārkārtas situācijas gadījumā, tāpēc augsti vērtējam iespēju pārbaudīt vairākus sadarbības posmus kopā ar atbildīgajiem operatīvajiem dienestiem. Jau laikus atvainojamies tuvējās apkārtnes iedzīvotājiem ar sagādātajām neērtībām, ja tādas radīsies,uzsver Jānis Vanags, "Maxima Latvija" valdes loceklis.

Jau ziņots, ka 2018. gada vasarā “Maxima Latvija” uzsāka sadarbību ar “Kenyon International Emergency Services”, lai pilnveidotu uzņēmuma ārkārtas situāciju vadību. Starptautiski atzītu ekspertu vadībā tika rūpīgi pārskatīts, analizēts un pilnveidots esošais uzņēmuma ārkārtas situāciju vadības plāns, kā arī organizētas apmācības darbiniekiem.

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums