Investejot 10 miljonus, Maxima oktobri atvers tris veikalus


foto;www.maxima.lv
Oktobrī "Maxima Latvija" atklās trīs veikalus – pēc vērienīgas rekonstrukcijas durvis vērs "Maxima XX" veikals Mūkusalas ielā 73 un "Maxima X" Viestura prospektā 26, kā arī jauns "Maxima X" veikals Gaigalas ielā 29, paplašinot piemājas veikalu tīklu. Kopējās investīcijas visu trīs veikalu izveidē ir teju 10 miljoni eiro.

Ievērojami paplašinātais  un modernizētais “Maxima X” veikals Viestura prospektā 26 durvis pircējiem vērs jau 3. oktobrī, iemīļotais “Maxima XX” veikalu Mūkusalas ielā pēc atjaunošanas darbiem plāno atklāt 10.oktobrī un jaunais “Maxima X” veikals Gaigalas ielā Bolderājas iedzīvotājus plāno sagaidīt 17.oktobrī.

“Lai nodrošinātu mūsdienu prasībām atbilstošu iepirkšanās pieredzi gan nelielos piemājas veikalos, gan plašākos “XX” formātu veikalos, mēs esam ieguldījuši ne tikai veikalu interjera uzlabošanā un apkārtējās teritorijas sakārtošanā, bet arī atvēlējuši ievērojamu daļu investīcijas visu trīs veikalu aprīkošanā ar jaunākajām tehnoloģijām. Pašapkalpošanās kases, multimediju svari, moderni skeneri un citas inovācija padarīs iepirkšanos ātrāku un ērtāku, kā arī atvieglos ikdienu veikala darbiniekiem. Ļoti ceram, ka jaunie veikali kalpos kā ikdienas palīgs steidzīgajā ikdienā, ko novērtēs ik katrs pircējs”, komentē “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa

Veikalu tīkla attīstībā tiek investēts gan jaunu ēku būvniecība, gan esošo ēku fasādes atjaunošana, tirdzniecības zāles un palīgtelpu izbūve un iekārtošana atbilstoši mūsdienīgas iepirkšanās un darba vides prasībām. Vienlaikus “Maxima Latvija” ievieš videi draudzīgas tehnoloģijas, attīstīta pašapkalpošanās kasu tīklu un pilnveido klientu apkalpošanas sistēmu.

“Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā, atverot vairākus jaunus lielformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot. 

SIA “Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums