WMT Baltic investē 3 D produktu ražošanā un unikālu instrumentu sērijas izstrādē


public. foto
Pašmāju uzņēmums WMT Baltic investējis ap 200 tūkstošus eiro divu jaunu produktu ražošanas attīstībā - 3D karšu izdevniecībā (3D Map Publisher) un profesionālu instrumentu sērijas izstrādē Tools.uzlex.eu darbam ar līmplēvēm, izmantojot pašu izstrādātas unikālas ražošanas iekārtas.

WMT Baltic savā inovāciju centrā izstrādājis unikālu tehnoloģiju un te pat Rīgā izgatavojis īpašas iekārtas, kas ļauj ražot plašu trīsdimensiju produktu klāstu tajā skaitā dažāda veida 3D kartes ar augstu atbilstību reālajam reljefam. Unikālā tehnoloģija nodrošina kvalitatīvu attēlu un apjoma kombinācijas precizitāti, kā arī mazu elementu detalizētu izpildi, ļaujot izgatavot 3D ģeogrāfiskās kartes, kas modelētas pēc satelīta datiem un attēlo teritorijas reljefu īpaši precīzi. Šobrīd uzņēmums var piedāvāt jau vairāk kā 15 valstu 3D kartes, kuru maksimālais lielums var būt līdz pat 841x1189 mm (A0). Vakuuma formēšanas iekārtas spēj nodrošināt visdažādāko produktu izgatavošanu, piemēram:

  • mācību materiālus,

  • kalendārus

  • visa veida iepakojumus

  • korpusa elementus

  • magnētus un daudz ko citu pēc individuālā pieprasījuma, arī mazās tirāžās ar pilnkrāsu attēlu vai 3D formātā.

Šopavasar realizēts vēl viens nozīmīgs ražošanas projekts – izstrādāta un ražošanā laista oriģināla instrumentu sērija ar patentētu zīmolu Tools.uzlex.eu, kas paredzēta pašlīmējošo, polimēru materiālu apstrādei un izgatavošanai. Tā nozares speciālistiem ļauj nodrošināt pilnu tehnoloģijas ciklu produkta ražošanai dizainā, reklāmā un citās industrijās. Instrumentu sērija ir sīki pārdomāta - sortimentā ir augstas kvalitātes lineāli, griezēji, rullīši, rakeļi, naži un viss darba vietas organizēšanai. Patentētie produkti tiek pārdoti visā Eiropā un tiek atzīti arī pasaules mērogā – tos izmanto starptautiskās auto aplīmēšanas sacensībās.

“WMT Baltic ir viens no lielākajiem pašmāju uzņēmumiem, kas darbojas vizuālā dizaina, interjera dizaina un reklāmas nozarē, kā arī ir polimēro, pašlīmējošo materiālu ražotājs un izstrādātājs. Pateicoties Latvijas Investīciju aģentūras un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstam ir izdevies īstenot mūsu ieceri un šobrīd varam piedāvāt augstas kvalitātes servisa pakalpojumus mūsu klientiem Latvijā un ārpus tās. Esam pateicīgi visiem mūsu partneriem, starp kuriem ir tādi pasaules mēroga zīmoli kā POLI-TAPE Klebefolien GmbH, Key Premium Marking Films, Neschen, Ritrama un citi, kas palīdzēja un atbalstīja mūs visos posmos, no idejas rašanās līdz projektu īstenošanai!” norāda WMT Baltic vadība.

Uzņēmums savus īstenotos projektus prezentējis starptautiskās izstādēs: Berlīnē, Helsinkos, Frankfurtē, Maskavā, Varšavā, Londonā, Amsterdamā, Minhenē, Stambulā un citās pilsētās. Produkcija tiek piedāvāta vairāk kā 25 valstīs, tajā skaitā Jaunzelandē, Ganā, Amerikā, Francijā, Vācijā, Itālijā, Krievijā, Zviedrijā.

Uzņēmums WMT Baltic, strādā no 1998.gada un savā inovatīvajā un attīstītajā ražošanā realizē unikālus projektus pasaules līmenī. Tieši šeit tiek radītas idejas mūsdienīgam dizainam, dažāda veida reklāmas produkcijai, telpu noformēšanai, individuālās produkcijas izstrādei: no 3D reljefa kartēm un individuālām gaismas konstrukcijām, līdz augstas kvalitātes instrumentiem reklāmas darbiem, kas tiek izmantoti daudzās pasaules valstīs.

WMT Baltic
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

janvāris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli