"McDonald’s" piedāvā 80 darba vietas studentiem pirmās darba pieredzes iegūšanai

Vadošais restorānu tīkls Latvijā "McDonald’s" piedāvā 80 darba vietas galvenokārt studentiem un universitāšu absolventiem, lai papildinātu "McDonald’s" komandu ar jauniem un daudzsološiem darbiniekiem un veicinātu jauniešu integrāciju darba tirgū. Jaunas darba vietas tiks radītas arī "McDonald’s" restorānā tirdzniecības centrā "Alfa", verot savas durvis 1.septembrī pēc rekonstrukcijas ar ieviestām jaunākajām "McDonald's" inovācijām un pievienotu "McCafe".

“McDonald’s” 13 restorānus Latvijā veiksmīgi pārvalda un to darbību nodrošina galvenokārt jauni cilvēki – 79% no visiem 655 “McDonald’s” darbiniekiem Latvijā ir jaunāki par 34 gadiem. Daudziem no viņiem “McDonald’s” ir pirmā darba pieredze, kas kļuvusi par lieliskas profesionālās karjeras un personīgās izaugsmes pamatu. Jauniešu integrācija mūsu uzņēmumā ir veiksmīga vairāku svarīgu aspektu dēļ. Mums ir speciāla platforma, lai nodrošinātu pirmo darba pieredzi ar plašām tālākās karjeras attīstības iespējām, sākot no pasaules klases apmācības programmām līdz iespējām apvienot darbu ar studijām,” saka Elīna Aščuka, “McDonald’s” personālvadības un apmācības direktore Baltijas valstīs.

“Mēs ļoti augstu vērtējam jauniešu entuziasmu un strauji augošo profesionalitāti un priecājamies redzēt, ka daudzi no viņiem pievienojas “McDonald's” komandai pēc mūsu pašreizējo darbinieku ieteikumiem. Kā atzīst mūsu esošie darbinieki, viņi novērtē “McDonald’s” draudzīgo atmosfēru, komandas izjūtu, karjeras iespējas un piederību vienam no pasaulē atzītākajiem zīmoliem,” piebilst E.Aščuka.

“Nodarbinātības valsts aģentūras” Pakalpojumu departamenta direktora vietniece Lelde Ķikute: "Lai arī jauniešu bezdarbs Latvijā ir būtiski samazinājies, darba pieredzes trūkums joprojām ir viens no tiem faktoriem, kas apgrūtina jauniešu iekļaušanos darba tirgū. Darba devēju vēlme nodarbināt jaunus cilvēkus bez iepriekšējas darba pieredzes ir nozīmīga un apsveicama. Nodarbinātības valsts aģentūras pieredze, sadarbībā ar darba devējiem palīdzot jauniešiem iegūt pirmo darba pieredzi, liecina, ka vairumam jauniešu piemīt mērķtiecība, zinātkāre, mūsdienīga domāšana, profesionālās ambīcijas, viņi pārzina modernās tehnoloģijas, ir enerģiski, darbīgi, uz izaugsmi orientēti, tāpēc saviem darba devējiem kļūst par perspektīviem darbiniekiem. Taču ir svarīgi ne vien piedāvāt jauniem cilvēkiem darba iespējas, bet arī gādāt par viņu profesionālo izaugsmi. Ieguldījums jauniešu karjeras izaugsmē ir arī ieguldījums uzņēmuma attīstībā nākotnē.”

Īpašā “McDonald’s” apmācības programma sagatavo jauniešus pirmajai darba pieredzei un sniedz zināšanas viņu turpmākajai karjerai un personīgajai izaugsmei. Jaunieši meklē ātras karjeras iespējas, kuras “McDonald’s” var piedāvāt, pateicoties veiksmīgai apmācību un pēctecības programmai. Šogad pirmā pusgada laikā jau vairāk nekā 100 darbinieku jeb 17% no kopējā “McDonald’s” darbinieku skaita ir paaugstināti amatos un turpina attīstīt savu karjeru uzņēmumā. “McDonald’s” restorāna vadītāja vidējais vecums ir 32 gadi, kas ir pierādījums ātrajām karjeras izaugsmes iespējām “McDonald’s”.

Pašlaik gandrīz 80% “McDonald’s” darbinieku strādā nepilnu darba laiku, daudziem no viņiem tas ļauj veiksmīgi apvienot darbu ar studijām. “McDonald's” piedāvā nepilna laika darba iespējas, kā arī pielāgotu un elastīgu darba grafiku, kas ļauj studentiem izvēlēties piemērotākās darba stundas atbilstoši savai darba kārtībai un lekciju grafikam universitātē. Tas būtiski palīdz jauniešiem apvienot praktisko pieredzi ar mācībām.

Katru gadu “McDonald’s” investē 460 000 eiro darbinieku profesionālajā attīstībā un apmācību programmās visā Baltijā. Izmantojot priekšrocību, ka “McDonald’s” restorāni strādā visā pasaulē, “McDonald’s” var piedāvāt unikālas iespējas darbiniekiem apmainīties ar pieredzi ar kolēģiem visā pasaulē. Tā 2019.gadā “McDonald’s” restorānu vadītāji, lai uzlabotu savas profesionālās un vadības prasmes, devās uz “Hamburgera universitāti”, kas ir “McDonald’s” vadības skolas Londonā, Maskavā un citās pilsētās visā pasaulē.

 

Plašāka informācija par darba iespējām “McDonald’s”: www.mcdonalds.lv

 

Par “McDonald’s”

“McDonald’s” ir vadošais ēdināšanas uzņēmums Latvijā pēc viesu un darbinieku skaita, kā arī finanšu snieguma un investīcijām. “McDonald’s” nodrošina darba vietas 660 darbiniekiem, un “McDonald’s” 13 restorānus Latvijā pērn gada laikā apmeklēja 4,6 miljoni viesu.

“McDonald’s” attīstības licences turētājai Maltas kompānijai “Premier Capital” pieder 146 “McDonald’s” restorāni Baltijas valstīs, Maltā, Grieķijā un Rumānijā, apkalpojot 119 miljonus viesu gadā un nodarbinot vairāk nekā 8000 cilvēku.

“Premier Capital” ir Maltas kompānijas “Hili Ventures” meitas uzņēmums. “Hili Ventures” ir “McDonald’s” un “Apple” attīstības licences turētājs vairākās valstīs, kā arī darbojas loģistikas, inženierzinātņu, tehnoloģiju un nekustamo īpašumu jomās. “Hili Ventures” ir pārstāvēts 10 valstīs Centrāleiropā, Austrumeiropā un Ziemeļāfrikā, un uzņēmumā strādā 9000 darbinieku liela komanda. “Hili Ventures” ir “Allison”, “Apple”, “Cisco,” “CMA CGM”, “Hoffmann”, “IBM”, “Konecranes”, “Lenovo”, “McDonald’s”, “Microsoft”, “NCR”, and “Terberg” un daudzu citu globālu zīmolu partneris.

“McDonald’s”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

novembris 2019
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 2324
252627282930

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli