Nedēļas laikā strauji augusi interese par rēķinu apmaksu "Maxima" veikalos


public. foto
Pagājušās nedēļas laikā strauji pieaugusi iedzīvotāju interese par sadzīves un citu pakalpojumu rēķinu apmaksu veikalu kasēs, liecina "Maxima Latvija" novērojumi.

“Mazumtirdzniecības veikali ir ērta rēķinu apmaksas vieta gan regulārai sadzīves un citu pakalpojumu norēķinu veikšanai, gan gadījumos, kad dažādu apstākļu dēļ nav pieejami ierastie maksājumu veidi. Pagājušās nedēļas laikā, kad daļai iedzīvotāju kļuva apgrūtināta pieeja ierastajiem norēķinu veidiem ar bankas starpniecību, interese par rēķinu apmaksas pakalpojumiem „Maxima“ veikalos strauji pieauga. Iedzīvotāji aktīvi intersējas par pakalpojuma pieejamību gan savai dzīves vietai tuvākajos piemājas veikalos, gan „Maxima“ lielā formāta veikalos tirdzniecības centros,“ saka “Maxima Latvija” komunikācijas vadītaja Liene Dupate-Ugule.

Visos „Maxima“ veikalos pircēji var ērti apmaksāt ne tikai sadzīves pakalpojumu rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem, telekomunikācijām un apsaimniekošanu, bet arī nekustamā īpašuma nodokļa paziņojumus. Populārākie pakalpojumi, par kuriem pircēji veic maksājumus, ir nekustamā īpašuma apsaimniekošana, telekomunikāciju un elektroenerģijas izmantošana.

Pakalpojumu ir iespēja saņemt tik pat ātri un ērti kā ikdienas pirkumus veikalā. Rēķinus var apmaksāt, uzrādot maksājuma paziņojumu ar svītrkodu, kura skenēšana notiek tāpat kā jebkuram citam veikala produktam. Turklāt norēķinus iespējams veikt gan ar bankas karti, gan skaidrā naudā par vienu no zemākajām komisijas maksām 0.50 EUR apmērā.

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA "Maxima Latvija" ir mazumtirdzniecības tīkls ar 167 veikaliem Latvijā, no kuriem 130 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un septiņi ir “XXX” formāta veikali, kā arī seši ir "Maxima Express" veikali. Šogad "Maxima" ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku. Uzņēmuma veikalos strādā aptuveni 7500 profesionāļi, uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv. "Maxima" veikali sortimentā Latvijā ir līdz pat 60 000 produktu. "Maxima" turpina paplašināt vietējo produktu sortimentu un piegādā tos no lauksaimniekiem, zemniekiem, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kā arī amatniekiem, kuri atrodas tuvu pircēju dzīvesvietām. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe", kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

janvāris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli