"Maxima" ievieš videi draudzīgus skenerus


Maxima skeneris public. foto
Turpinot ieviest videi draudzīgus risinājumu, kā arī uzlabot klientu ērtības, "Maxima Latvija" veikalu kasēs ievieš jaunākās paaudzes skenerus. Jaunā tehnoloģija ļaus pakalpojumu apmaksu veikt, noskenējot rēķina svītrkodu no viedierīču ekrāniem, nevis drukātiem rēķiniem, kas šo procesu padarīs videi draudzīgāku un ātrāku.

Investējot pusmiljonu eiro, “Maxima Latvija” šobrīd jaunos skenerus ir ieviesusi 60% veikalu visā Latvijas teritorijā, uzsākot kasu aprīkošanu lielākajos un renovētajos veikalos. Tuvākā laikā tos plānots ieviest visos “Maxima” veikalos.

“Veikalu tīkla modernizācijā un paplašināšanā mūsu prioritātes vienmēr ir efektīvu un videi draudzīgu risinājumu meklēšana, kas vienlaikus sniegtu ērtāku iepirkšanās pieredzi mūsu klientiem, kā arī uzlabotu darba apstākļus kolēģiem. Jaunie skeneri ļaus klientiem ne tikai izvairīties no rēķinu drukāšanas un veikt apmaksu ātrāk, bet arī dos iespēju rēķinu noskenēt pašam. Turklāt kopējais pirkumu skenēšanas laiks samazināsies vidēji par 30%, tādējādi atvieglojot darbu kasieriem un palielinot apkalpošanas ātrumu un kvalitāti. Jau šobrīd rēķinu apmaksa ir kļuvusi par ierastu ikdienas pakalpojumu “Maxima Latvija” veikalos, ko īpaši novērtē iedzīvotāji Latvijas reģionos ar mazāk norēķinu iespējām tuvākajā apkārtnē,” komentē “Maxima Latvija" IT departamenta direktors Mārtiņš Smilga.

 

“Aizvien vairāk Latvijas iedzīvotāju izmanto iespēju rēķinus skaidrā vai bezskaidrā naudā apmaksāt kādā no “Maxima” veikalu kasēm. Biežāk apmaksāto pakalpojumu vidū ir nekustamā īpašuma apsaimniekošanas, nekustamā īpašuma nodokļa, kā arī telekomunikāciju un komunālie pakalpojumi. Mēs aktīvi paplašinām sadarbības partneru tīklu un šobrīd apmaksāt var jau vairāk kā 150 dažādu pakalpojumu sniedzēju rēķinus. Lielākie uzņēmumi, par kuru pakalpojumiem var norēķināties “Maxima Latvija” kasēs, ir “Latvenergo”, “Latvijas Mobilais telefons”, “BITE”, “TELE2”, “Rīgas namu pārvaldnieks”, kā arī virkne citu uzņēmumu,” stāsta pakalpojuma nodrošinātāja SIA “SOLLO LV” direktore Ilze Bišofa.

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA "Maxima Latvija" ir mazumtirdzniecības tīkls ar 167 veikaliem Latvijā, no kuriem 130 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un septiņi ir “XXX” formāta veikali, kā arī seši ir "Maxima Express" veikali. Šogad "Maxima" ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku. Uzņēmuma veikalos strādā aptuveni 7500 profesionāļi, uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv. "Maxima" veikali sortimentā Latvijā ir līdz pat 60 000 produktu. "Maxima" turpina paplašināt vietējo produktu sortimentu un piegādā tos no lauksaimniekiem, zemniekiem, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kā arī amatniekiem, kuri atrodas tuvu pircēju dzīvesvietām. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe", kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

 

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 181920212223
242526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli