BŪVMAISĪJUMU RAŽOTĀJA SAKRET APGROZĪJUMS TURPINA PALIELINĀTIES


foto;www.sakret.lv
2019.gada pirmā puse ir bijusi ražīga AS Sakret Holdings – Baltijas lielākajam būvmaisījumu ražotājam. Tā konsolidētais apgrozījums par 2019.gada pirmajiem sešiem mēnešiem ir sasniedzis 10.4 miljonus eiro, kas ir par 5% vairāk attiecībā pret iepriekšējā gada atbilstošo periodu. Konsolidētais uzņēmuma neto peļņas rādītājs ir pieaudzis līdz 0,230 miljoniem EUR. Jāatzīmē, ka arī 2018. gadu AS Sakret Holdings noslēdza ar 10% apgrozījuma pieaugumu, skatoties pret 2017.gadu.

“Būvniecības nozare Latvijā atkal piedzīvo uzplaukumu, un man ir īpašs prieks par dzīvojamā fonda atjaunošanu visā Latvijā – gan rekonstruējot un siltinot agrākos gados celtas ēkas, gan realizējot jaunus projektus. Esmu gandarīts, ka šajos būvniecības darbos klātesoši ir AS Sakret Holdings ražotie būvmaisījumi – īsts Latvijas produkts stiprām un noturīgām ēkām! Mūsu produktu kvalitātes apliecinājums ir klientu atsaucība un, protams, mūsu apgrozījuma un peļņas pieaugums, kas novērojams ilgtermiņā. Turklāt tagad esam paplašinājuši savu produktu klāstu arī ar jauniem būvmaisījumiem, kas lieti noderēs ikvienam saimniekam ikdienas saimniecības darbu veikšanai,” norāda AS Sakret Holdings padomes priekšsēdētājs Andris Vanags.

Lielākais apgrozījuma pieaugums novērojams Latvijā, kur SIA Sakret apgrozījums pieaudzis par 9%. Lietuvā un Igaunijā vērojams pieaugums AS Sakret Holdings rūpnīcās saražotās un realizētās produkcijas apjomos attiecīgi par 3% un par 2%.

Par “Sakret”

AS “Sakret Holding” ar četrām rūpnīcām ir viens no vadošajiem būvmaisījumu ražotājiem Baltijā, un 100% uzņēmuma kapitāldaļu pieder Latvijas pilsoņiem. AS “Sakret Holding” ir saņēmis balvas Baltijas valstīs un Skandināvijā par inovatīvu materiālu ražošanu un eksporta attīstību. Uzņēmums arī veicina meistaru izglītošanu, sadarbojoties ar dažādām augstskolām, to skaitā Rīgas Tehnisko universitāti un Biznesa augstskolu “Turība”.

MRS grupa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

janvāris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli