Top 5 iemesli uzņemt viesus savā dārzā


Foto: Pexels.com
Jebkura piemājas dārza galvenais uzdevums ir sava īpašnieka iepriecināšana, taču ik pa brīdim der uzaicināt ciemos arī draugus, ar kuriem kopā dārzā izbaudīt vasaru un kopābūšanu. Ja Tu uzskati, ka svētkiem vajag iemeslu, lūk, pieci lieliski notikumi, kuriem par godu vasaras ietvaros var sarīkot neaizmirstamu dārza ballīti.

Dzimšanas vai vārda dienas

Lai gan ir cilvēki, kam savus svētkus nepatīk svinēt, tomēr nevar noliegt, ka tieši šis iemesls ir viens no populārākajiem, kad runa ir par ciemiņu aicināšanu. Lielākoties kādam ģimenē svētki ir arī vasaras mēnešos, tāpēc tas ir lielisks iemesls sarīkot sen neredzētu radu kopāsanākšanu. Galu galā dārzs ir daudz plašāks par iekštelpām un pareizi izvietojot āra mēbeles, tajā var ietilpināt ļoti plašu ciemiņu skaitu. Savukārt, ja svētki gaidāmi bērniem,  tad pastāv iespēja noīrēt piepūšamās atrakcijas vai bumbu baseinus, kas padarīs Tavu dārzu par īstu spēļu valstību.

Kāzu gadadienas

Lielākā daļa kāzu katru gadu tiek svinētas vasarā, tāpēc likumsakarīgi, ka vasarā ir arī kāzu gadadienas. Un maldīgs ir priekšstats, ka jāsvin tikai papīra, sudraba un zelta kāzas. Lai arī cik gadi  ir pagājuši kopš brīnišķīgā brīža, sanākšana kopā ar vismaz daļu savu kāzu viesu var būt burvīgs un nostaļģijas pilns pasākums. Gatavojiet maltīti uz grila, atcerieties smieklīgākos mirkļus no kāzām un vakara noslēgumā kaimiņiem par prieku vienojieties skaistās dziesmās par mīlestību.


Foto: Pexels.com

Filmu vakars brīvā dabā

Ja tuvākajā laikā nav gaidāmi ne svētki, ne gadadienas, vienmēr var sarīkot notikumu, uz kuru draugi vēlētos atnākt. Izliec savā dārzā ekrānu un projektoru, sarūpē ērtas āra mēbeles, un sarīko brīvdabas kino vakaru. Turklāt nav obligāti skatīties jaunas filmas – tieši klasiskas latviešu vai ārzemju filmas vislabāk piestāvēs siltam vasaras vakaram dārzā. Pats galvenais – ja būsi nodrošinājis savus viesus ar sildošiem dzērieniem, filmu vakars var droši ilgt līdz pat rītam!

Vecmeitu ballīte draudzenei

Ja esi viena no tām dāmām, kam šovasar uzticēts sarīkot savai draudzenei jautru vecmeitu ballīti, tad iespējams Tev nav jāskatās tālāk par sava dārza robežu. Izrotā dārzu ar dekorācijām, saklāj neaizmirstamu galdu, pagatavo vasarīgus dzērienus un pavadi aizraujošu pēcpusdienu saulainā dārzā! Turklāt, ja Tavā dārzā zied puķes, tas būs labs fons arī kopīgām fotosesijām ar līgavu. Turklāt vakarā pēc iedvesmas pilnas dienas neviens neaizliedz doties uz pilsētu un mesties trakulīgās dejās.

Draugu sporta vai prāta spēles

Vēlies piedalīties sporta spēlēs, bet Tava darba vieta tādas nerīko? Neskumsti, jo vienmēr tādas var sarīkot pats savā dārzā. Dažādas stafetes, veiklības izaicinājumi un šķēršļu joslas var izveidot pat nelielā piemājas dārziņā un jautrība ir garantēta. Taču, ja labprātāk izvēlies kustināt smadzenes, sarīko saviem draugiem prāta spēļu čempionātu. Ja pats nevēlies izdomāt jautājumus, piesaisti kādu no prāta spēļu rīkotājiem un sarīko īstus zināšanu un atjautības cīniņus savu draugu starpā.

Ja Tev šķiet, ka Tavs dārzs nav gatavs uzņemt daudz viesu, tad iespējams Tev vienkārši vajag iegādāties jaunas āra mēbeles. Lai tās iegādātos, Tev pat nav nepieciešams pamest māju, jo interneta veikali šobrīd piedāvā ļoti plašu preču klāstu, turklāt visu ir iespējams piegādāt tieši Tavā dārzā. Apskati interneta veikala Precesdarbam.lv piedāvājumu un Tu noteikti atradīsi labāko risinājumu savam dārzam!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 181920212223
242526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli