Lai iegūtu atkārtoti izmantojamus produktu iepakojumus loģistikas pakalpojumu nodrošināšanai, GEFCO Grupa ...

Lai iegūtu atkārtoti izmantojamus produktu iepakojumus loģistikas pakalpojumu nodrošināšanai, GEFCO Grupa pārstrādā 130 tūkstošus iepakojumu konteineru dienā

GEFCO atzīmē 30 gadu pieredzi, nodrošinot atkārtoti izmantojamus iepakojuma risinājumus lielākajiem automobiļu un aviācijas ražotājiem, lai transportētu un piegādātu detaļas. GEFCO Grupa katru dienu pārstrādā gandrīz 130 000 konteineru 26 atkārtoti izmantojamo iepakojumu pārvaldības centros visā Eiropā, lai izveidotu videi draudzīgu ekosistēmu aptuveni 2000 lietotājiem.

GEFCO videi draudzīgie risinājumi nozīmē, ka tirgū ir mazāk vienreizējās lietošanas iepakojumu un mazāk kravas automašīnu uz ceļa. Turklāt visi sabojātie GEFCO iepakojumi tiek 100% pārstrādāti.

Pilnīga iepakojuma pārvaldība visā piegādes ķēdē

Strauji mainīgajā vidē daudzi ražotāji ir pārliecināti par vērtību, ko sniedz iepakojumu pārvaldības ārpakalpojumi, jo tie koncentrējas uz sava pamatbiznesa darbībām. Pēc tam, kad 1989. gadā ceļu pavēra vadošais automobiļu ražotājs, 2014.gadā augstākās klases automobiļu ražotājs uzticēja GEFCO vadību pasaules mērogā, lai pārvaldītu tā atkārtoti lietojamos, salokāmos konteinerus piegādes ķēdēs visām savām rūpnīcām un 1. pakāpes piegādātājiem. Pavisam nesen lielākais aviācijas uzņēmums noslēdza ar GEFCO ilgtermiņa līgumu, lai atbalstītu tā pāreju uz ilgtspējīgāku piegādes ķēdi, izmantojot atkārtoti lietojamus iepakojumus.

GEFCO atkārtoti lietojamo iepakojumu risinājumu vadītājs Sebastiāns Rodžers (Sébastien Roger) norāda: „Mūsu atkārtoti izmantojamo iepakojumu klāsts ir veidots tā, lai nodrošinātu klientu produktu integritāti un vienlaikus optimizētu kravas automobiļu iekraušanas ātrumu, ražošanas līnijas un uzglabāšanu noliktavās. Tā kā mūsu klienti saskaras ar spēcīgu konkurenci tirgū, mēs ļaujam tiem optimizēt ienākošās piegādes ķēdes un ievērojami palielināt to rentabilitāti.”

Papildus GEFCO unikālajai pieredzei iepakojuma pārvaldībā, vadošie ražotāji var gūt labumu arī no daudziem pilnībā apmācītiem aktīvu auditoriem, lai iegūtu ieskatu par to piegādes ķēdēm un veidiem, kā tos optimizēt. Aktīvu auditori GEFCO tīklā, kas atrodas visā Eiropā, var veikt arī klientu apmācības, lai tie varētu uzraudzīt katru iepakojuma pārvaldības posmu, tostarp pasūtīšanu, sūtījumu rezervēšanu, kustību kontroli, kļūdainu rezervāciju labošanu, rēķinu izrakstīšanu u.tml.

Lai turpmāk optimizētu piegādes ķēžu darbību, GEFCO ir izstrādājis specializētu IT sistēmu NETBOX, kas veic plūsmas izsekošanai. Balstoties uz sistēmas datiem, konteineru atrašanās vieta un kustības var tikt pielāgotas jebkurā laikā, atbilstoši klientu vajadzībām un nodrošināt tiem gudrus un elastīgus risinājumus. Prognozējamā un drošā programmatūra nodrošina ievērojamus ietaupījumus visā piegādes ķēdē, nodrošinot ilgtspējīgāku transportēšanas modeli.

Es esmu pārliecināts, ka GEFCO atkārtoti izmantojamo iepakojumu risinājumi sniedz unikālu pievienoto vērtību tirgum, īpaši tiem ražotājiem, kas šodien aktīvi meklē veidus, lai padarītu to piegādes ķēdes videi draudzīgākas. Mūsu globālais tīkls un ilgā pieredze sarežģītos multimodālos risinājumos var mainīt spēles noteikumus ”, stāsta Sebastiāns Rodžers.

PAR GEFCO grupu

GEFCO ir pasaules līderis kompleksās piegādes ķēdes risinājumos un Eiropas līderis automobiļu loģistikā. Pamatojoties uz 70 gadu pieredzi un 13 000 lielu darbaspēku, GEFCO izstrādā viedus, elastīgus risinājumus, lai apmierinātu sarežģītākās piegādes ķēdes problēmas visās rūpniecības nozarēs. 47 valstīs, ar spēcīgu globālo partneru tīklu, GEFCO apkalpo 300 galamērķus visā pasaulē. 2018. gadā grupas ieņēmumi bija 4,6 miljardi eiro. www.gefco.net

 

GEFCO GROUP
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums