Par Pasažieru Vilciena jauno elektrovilcienu iepirkuma rezultātu paziņošanu

Škoda Vagonka atzinīgi vērtē Pasažieru vilciena (PV) lēmumu paziņot Škoda Vagonka kā vilcienu iepirkuma uzvarētāju. Škoda Vagonka ir gatava parakstīt attiecīgo līgumu ar PV un sākt darbu pie jauno vilcienu piegādes. Škoda Vagonka ir pārliecināta, ka PV atkārtoti un rūpīgi izvērtējis visus iesniegtos piedāvājumus, stingri ievērojot konkursa nolikumu un Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) prasības. Tādēļ nav šaubu, ka Škoda Vagonka piedāvājums (pamatojoties uz mūsu lielo pieredzi vilcienu ražošanā) ir konkurētspējīgs un tehniski pamatots.

Škoda Vagonka pauž bažas par Latvijas plašsaziņas līdzekļos publicētajiem paziņojumiem, kas apšauba iepirkuma procesa godīgumu un caurspīdīgumu un Škoda Transportation Group reputāciju. Škoda Vagonka ir atsevišķs patstāvīgs uzņēmums Škoda Transportation Group koncerna sastāvā, kas nekad nav bijusi iesaistīta nekādos apšaubāmos vai aizdomīgos darījumos ne Latvijā, ne citā valstī. Škoda Vagonka bija un ir koncentrēta uz to, lai klienti būtu droši, ka saņem izcilus un tehniski progresīvus produktus un risinājumus. Tādējādi nav šaubu par Škoda Vagonka izcilo reputāciju.

Attiecībā uz apsūdzībām pret citiem Škoda Transportation Group uzņēmumiem Latvijā visi šādi apgalvojumi ir nepierādīti un nepamatoti. Škoda Transportation Group ir pilnīgi pārliecināta, ka neviens Škoda Transportation Group uzņēmums nav bijis vai nav iesaistīts neētiskā vai pat noziedzīgā darbībā un kategoriski noraida jebkādus Latvijas plašsaziņas līdzekļos publicētus paziņojumus, kas apšauba Škoda Transportation Group reputāciju. Šādi publiski paziņojumi, kas nav balstīti uz pierādītiem faktiem, kurus apstiprinājusi neatkarīga tiesa, rada ievērojamu kaitējumu Škoda Transportation Group. Šogad Škoda Transportation Group svinēs savu 160. gadadienu, un tai ir ievērojama pieredze un izcila reputācija visos tirgos, kuros tā bija vai ir pārstāvēta.

Škoda Vagonka tic neatkarīgai, atklātai un godīgai visu iesaistīto valsts uzņēmumu un institūciju lēmumu pieņemšanai Latvijā un ka netiks pieļauta nelikumīga iejaukšanās šādā lēmumu pieņemšanā. Škoda Vagonka nevēlas iesaistīties jebkādos politiskos strīdos Latvijā un ir ieinteresēta tikai piedāvāt augstas kvalitātes elektrovilcienus savam klientam - Pasažieru vilcienam un Latvijas pasažieriem.

 

Pasažieru vilciens
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli