"Maxima" vēl plašāks vietējās gaļas sortiments


public. foto
Izvēršot sadarbību ar vietējiem ražotājiem, mazumtirdzniecības tīkls "Maxima Latvija" paplašinājis privātās preču zīmes "Meistara Marka" sortimentu, piedāvājot svaigas gaļas produkciju tieši sadarbībā ar vietējo ražotāju – "Rēzeknes Gaļas Kombinātu". "Maxima" veikalu sortimentu papildinājuši seši jau sagriezti un iepakoti "Meistara Marka" gaļas produkti, atvieglojot maltīšu gatavošanu.

“Vietējā produkcija “Maxima” veikalos ir daļa no uzņēmuma stratēģijas, lai piedāvātu to, kas pircējiem ir nozīmīgs, tāpēc meklējam arvien jaunus sadarbības partnerus, lai paplašinātu gan vietējās produkcija apjomu, gan sortimentu, kā arī arvien meklējam vietējos uzņēmumus, lai izvērstu sadarbību “Maxima” privātā zīmola kategorijā. Lai nodrošinātu pircējiem plašu un izdevīgu vietējo produktu sortimentu arī gaļas kategorijā, par sadarbības partneri esam izvēlējušies vienu no vadošajiem Latvijas gaļas ražotājiem - “Rēzeknes Gaļas Kombināts”,” saka “Maxima Latvija” iepirkuma departamenta direktors Edvīns Lakstīgala.

“Meistara Marka” jaunajā svaigās gaļas sortimentā “Maxima” veikalu pircējiem ir pieejami seši dažādi vietējas izcelsmes cūkgaļas produkti: cūkgaļas kakla karbonāde, cūkgaļas krūtiņa bez kaula, cūkgaļas gulašs, cūkgaļas karbonāde bez kaula, cūkgaļas šķiņķis un cūkgaļas fileja. Pircēju ērtībām gaļa tiks piedāvāta jau sagrieztā veidā šķēlēs, atvieglojot maltīšu gatavošanu mājās gan ikdienā, gan svētkos.

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 67
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums