Omniva ārvalstu sūtījumu piegādei izvēlas jaunu sadarbības partneri – UPS


Publicitātes foto
Sūtījumu piegāde ne tikai Latvijas un Baltijas robežās, bet arī uz citām pasaules valstīm ir kļuvusi par must have pakalpojumu gan iedzīvotājiem, gan pašmāju mājražotājiem, gan e-komercijas uzņēmumiem. Augot pakalpojuma pieprasījumam, vienlaikus aug arī prasības attiecībā uz piegādes kvalitāti un ātrumu. Tādēļ Omniva par savu turpmāko galveno piegāžu partneri Eiropā izvēlējusies starptautisko piegāžu uzņēmumu UPS, tādējādi vidēji ietaupot 1-2 dienas no līdzšinējā piegādes laika.

Nenoliedzami, ka sūtījumu pakalpojumu kvalitāte loģistikas uzņēmumam vistiešākajā mērā ir saistīta ar uzņēmuma reputāciju. Izprotot laika nozīmību, kad aizvien pieaug patērētājiem prasības pēc ātrākiem un fleksiblākiem pakalpojumiem, Omniva Latvijā pieņēma lēmumu no 2019. gada marta starptautisko sūtījumu apkalpošanai izvēlēties jaunu partneri - pasaulē lielāko paku piegādes uzņēmumu un līderi starp starptautiskajiem pakalpojumu sniedzējiem – ASV kompāniju UPS.

“Kopš sadarbības uzsākšanas ar UPS jau sākotnējie rezultāti rāda, ka pirmie sūtījumi uz Eiropas valstīm ir veiksmīgi sasnieguši savu galamērķi, vidēji ietaupot 1-2 dienas no līdzšinējā piegādes laika. Tas, savukārt, Omniva ļauj piedāvāt mūsu klientiem ātrāku sūtījumu piegādi, ievērojami uzlabojot kvalitātes rādītājus” skaidro Omniva Latvija vadītāja Beāte Krauze-Čebotare.

2012. gadā ienākot Latvijas tirgū, Omniva vēsturiski ārvalstu sūtījumu nodrošināšanai izmantoja starptautisko pasta piegāžu infrastruktūru. Tomēr, ņemot vērā, ka dažādas valstis šo infrastruktūru attīsta atbilstoši katra savām finanšu iespējām un saviem ieskatiem, nereti pakalpojumu sniegšanas kvalitātē bija jūtamas būtiskas atšķirības. Tas attiecas gan uz informācijas apmaiņas operativitāti, gan piegādes pakalpojumu sniegšanas ātrumu.

Jaunā sadarbība ar UPS uzņēmumu Omniva ļauj strādāt pie ērtākiem un elastīgākiem pakalpojumiem klientiem, kā arī jau tuvākajā nākotnē plānot piegāžu tīkla paplašināšanu gan Eiropā, gan arī citās pasaules valstīs.

SIA Omniva Latvija dibināta 2012. gadā un nodrošina, sūtījumu loģistikas, informācijas loģistikas un e-rēķinu apstrādes pakalpojumus. Omniva ir plašākais pakomātu tīkls Baltijā, kas nodrošina kvalitatīvu, ātru un drošu servisu preču piegādei un ir pieejams 24 stundas diennaktī. Šobrīd Latvijas Omniva tīklā ir 158 pakomāti, kas izvietoti 77 apdzīvotās vietās Latvijā.

 

SIA Omniva Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums