Creamfinance Latvia 2018.gadā pirmo reizi strādājis ar peļņu vairāk nekā pusmiljons eiro apmērā


L.Treiliha public. foto
Creamfinance Latvia, kas ir viens no valstī vadošajiem plaša patēriņa finanšu pakalpojuma sniedzējiem, pirmo reizi uzņēmuma darbības laikā ir strādājis ar peļņu, tai 2018.gadā sasniedzot vairāk nekā pusmiljonu jeb 595 147 eiro. Savukārt kompānijas neto apgrozījums, kā liecina tās neauditētie dati, pērn pieauga par 61,5%, tam sasniedzot 5,9 miljonus eiro.

Kopumā esam gandarīti ar 2018.gadā sasniegto, jo tas ir loģisks rezultāts iepriekš definētai uzņēmuma attīstības stratēģiju, kuras centrā bija stiprināt “Creamfinance Latvia” pozīcijas Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzēju tirgū. Par aizgājušā gada svarīgāko mūsu uzņēmuma biznesa attīstības dzinuli kļuva jaunā pakalpojuma izveide – tiešsaistes patēriņa kredīts Creamcredit.lv, kas pierādījis sevi kā ļoti konkurētspējīgu risinājumu Latvijas finanšu nozarē. Savukārt par gada izaicinājumu kļuva pieņemtās izmaiņas likumdošanā, kā rezultātā 2019.gadā plānojam fokusēties uz savas biznesa nišas pielāgošanu jaunajiem apstākļiem, un nav izslēgts, ka vēl ciešāk pietuvosimies banku segmentam,” saka Līga Treiliha, Creamfinance Latvia izpilddirektore.

Pieaugums aizdevumu apjomā un kredītporfelī

Salīdzinot ar 2017.gadu, pērn par 43% ir palielinājies uzņēmuma izsniegto kredītu apjoms. Kopējā summa, izvērtējot visus trīs pašreizējos uzņēmuma zīmolus Creamcredit.lv, CreditOn.lv un LadyLoan.lv, ir 23,4 miljoni eiro. Savukārt kopējais uzņēmuma bruto kredītporfelis uz gada beigām, 2018.gadā ir pieaudzis par 136%.  

Īstenojot uzņēmuma stratēģiju, būtiska izaugsme pērn bija vērojama tieši ilgtermiņa produktu segmentā, tā apjomiem palielinoties par 118%. Vidējās summas ilgtermiņa produktos augušas par ~54%, 228 eiro vietā sasniedzot 350 eiro. Tā ir būtiska indikācija, kas norāda uz klienta attiecībām ar Creamfinance Latvia kā savu finanšu partneri. 

Jaunas darba vietas un ieguldījums valsts kasē

Tāpat uzņēmums 2018.gadā ir palielinājis darbinieku skaitu, tam pieaugot par 28%. Jaunu darba vietu radīšana ietekmējusi arī valsts kasē iemaksāto “Creamfinance Latvia” nodokļu un nodevu apmēru, kas, salīdzinot ar 2017.gadu, palielinājies par 53,6%, sasniedzot teju 745 tūkstošus eiro apmēru.

Par Creamfinance Latvia:

Creamfinance Latvia ir viens no inovatīvākajiem un straujāk augošajiem patēriņa finanšu pakalpojuma sniedzējiem Eiropā. Uzņēmums dibināts 2012. gadā un ir daļa no Creamfinance grupas, kurā aptuveni 400 darbinieki apkalpo vairāk nekā 2 miljonus klientus 7 pasaules valstīs - Latvijā, Polijā, Čehijā, Gruzijā, Dānijā, Spānijā un Meksikā.

Lai pieņemtu precīzus lēmumus par kredīta piešķiršanu klientiem, Creamfinance izmanto modernus viedo datu algoritmus un novatoriskas datu apstrādes pieejas, tādējādi nodrošinot personalizētu pieeju individuālo aizdevumu izsniegšanā ātrā un uzticamā veidā.

Creamfinance produktu portfelī ietilpst īstermiņa aizdevumi, patēriņa kredīti un kredītlīnijas. Šobrīd uzņēmuma pārstāvētajās valstīs darbojas 13 tiešsaistes kredītu zīmoli: Creamcredit.lv, LadyLoan.lv, CreditOn.lv, CreditOn.cz, CreditAir.cz, LendOn.pl, ExtraPortfel.pl, Efino.pl, CreditOn. ge, LendOn.dk, LendOn.mx, Creditosi.com, Contante.es.

 

Creamfinance Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums