SAKRET RŪPNĪCĀ IGAUNIJĀ NOTIKS AUGSTA LĪMEŅA DISKUSIJA PAR DARBASPĒKA JAUTĀJUMIEM

Ceturtdien, 11. aprīlī būvmateriālu ražotāja AS "Sakret Holdings" rūpnīcā Paidē, Igaunijā notiks augsta līmeņa apaļā galda diskusija "Darbaspēka tirgus attīstības tendences" ar Igaunijas un Latvijas pārstāvju piedalīšanos. Diskusijas sākums plkst.10.

Pasākums tiks atklāts ar ekskursiju “Sakret” rūpnīcā AS “Sakret Holdings” padomes priekšsēdētāja Andra Vanaga vadībā, tai sekos apaļā galda diskusija, ko moderēs LU asociētais profesors, domnīcas “Certus” valdes priekšēdētājs Daunis Auers. Pēc “Sakret OÜ” valdes locekļa un izpilddirektora Kaspara Paceviča un Paides mēra Priit Värk uzrunām D.Auers iepazīstinās ar situāciju darba tirgū un darbaspēka mobilitāti Skandināvijā, un iespējām mācīties no Ziemeļvalstu pieredzes.

Igaunijas Kvalifikāciju iestādes galvenā analītiķe Yngve Rosenblad stāstīs par darba tirgus attīstības tendencēm, nākotnes iespējām un kopējām Latvijas un Igaunijas darba tirgus iezīmēm. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis iepazīstinās ar darbaspēka nākotnes attīstību un nepieciešamajām izmaiņām izglītības sistēmā.

Kā goda viesis diskusiju valsts vizītes Igaunijā ietvaros apmeklēs Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Diskusiju apmeklēs arī Latvijas Republikas (LR) ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, LR ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro, LR vēstnieks Igaunijā Raimonds Jansons, kā arī citas LR amatpersonas un uzņēmēji.

Igaunijas skatījumu uz darbaspēka problemātiku atklās Igaunijas Uzņēmējdarbības un informācijas tehnoloģiju lietu ministrs Rene Rammist un Igaunijas Tirdzniecības un industriju kameras ģenerāldirektors Mait Palts.

Diskusiju apmeklēs arī vairāku Latvijas un Igaunijas uzņēmumu, tostarp “Latvijas Finieris”, “Cemex”, “Ferdmaster” pārstāvji.

Informācija medijiem: ierobežotam skaitam mediju pārstāvju iespējams apmeklēt un noklausīties apaļā galda diskusiju, iepriekš akreditējoties pasākumam. Filmēšanas un foto iespējas – ekskursijas pa rūpnīcu laikā, kā arī diskusijas atklāšanas uzrunu laikā. Pasākuma sākums būs ceturtdien, 11.aprīlī plkst.10 “Sakret” rūpnīcā, tās noslēgums paredzēts plkst.11:30. Pasākuma darba valoda – angļu.

SVARĪGI: Ņemot vērā, ka pasākumu valsts vizītes ietvaros apmeklēs arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, mediju pārstāvjiem, kuri vēlas apmeklēt pasākumu, nepieciešams aizpildīt akreditācijas formu līdz pirmdienas, 8.aprīļa plkst.17:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhyA9T_gXrYRUJij63---KA_wYE-QR0ppu7-c4XGCKbVjcRg/viewform

Par “Sakret”

Sakret” ir starptautisks franšīzes zīmols un šodien pasaulē lielākais sauso būvmaisījumu ražotājs ar vairāk nekā 60 rūpnīcām visā pasaulē, no kurām 30 atrodas Eiropā. “Sakret Holding” ar četrām rūpnīcām ir viens no vadošajiem būvmaisījumu ražotājiem Baltijā. AS “Sakret Holding” ir saņēmis balvas Baltijas valstīs un Skandināvijā par inovatīvu materiālu ražošanu un eksporta attīstību. Uzņēmums arī veicina meistaru izglītošanu, sadarbojoties ar dažādām augstskolām, to skaitā Rīgas Tehnisko universitāti un Biznesa augstskolu “Turība”.

 

MRS grupa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums