2019.gadā turpinās veikalu Drogas rekonstrukcija, durvis ver jaunā koncepta veikals Krišjāņa Barona ielā 63, Rīgā


public. foto
Turpinot nepārtrauktu attīstību AS Drogas pēc rekonstrukcijas ver jau septīto, šajā gadā pirmo, jaunā koncepta veikalu Drogas - Krišjāņa Barona iela 63, Rīga.

Veikals Drogas Krišjāņa Barona ielā 63 apmeklētājiem tika slēgts š.g. 2.janvārī, lai ļoti īsā laikā piedzīvotu grandiozas pārvērtības un priecētu klientus jaunā, mūsdienīgākā izskatā. Veidojot jauno veikalu konceptu, tiek ņemtas vērā mūsu lojālo klientu vēlmes un ierosinājumi, tādejādi maksimāli pielāgojot veikala vidi mūsdienu klientu prasībām un redzējumam.

 

Jaunā veikala telpas un iekārtojums ir pelēkos toņos ar maigi rozā un Drogas zilzaļās krāsas akcentiem. Tieši pateicoties klientu ierosinājumiem, jaunā koncepta veikalos esam izstrādājuši detalizētu navigāciju, kas no jebkuras atrašanās vietas veikalā daudz ērtāk un pārskatāmāk ļaus atrast vēlamos produktus.

 

„Mēs priecājamies, ka 2019.gadā pie iesāktā neapstājamies un līdzvērtīgā tempā turpinām veikalu rekonstrukciju. Lielu atzinību guvuši jau pirmie seši šāda koncepta veikali, kas arī mūs iedrošina turpināt iesākto. Veicot pārmaiņas un uzlabojumus, galvenokārt mēs esam ņēmuši vērā mūsu veikalu apmeklētāju idejas, vēlmes un nākotnes redzējumus, lai kopā veidotu Drogas, kur ikvienam ir patīkami un ērti iepirkties,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

 

Atjaunotajās telpās veikala platība ir 176.6 m2, ieskaitot personāla palīgtelpas un noliktavu. Pircējus darba dienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 21.00, svētdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00 apkalpos 8 darbinieki – pārdevējas-konsultantes un pieredzējusi veikala vadītāja.

 

Tāpat kā citos veikalos Drogas, arī šajos pircējiem būs pieejami tādi unikāli zīmoli kā Live Clean, Naobay, Hello Nature, Naturals By Watson, Isana, Domol, Flink&Sauber, Kruidvat, Superdrug, Facelle, Babydream, Alouette un citi, kas nopērkami tikai veikalos Drogas par īpaši draudzīgu cenu. Ekskluzīvi tikai Drogas tīklā pieejami arī sejas un ķermeņa kopšanas produkti no Mossa, Diadermine, Mixa, kā arī dekoratīvās kosmētikas zīmols Make Up Revolution.

 

Par AS Drogas

 

AS Drogas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Baltijā ar 142 veikalu Latvijā un Lietuvā. Latvijā Drogas ir pārstāvētas visplašāk – klientiem pieejami 88 veikali, Lietuvā atvērti 54 veikali Drogas. AS Drogas Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbina vairāk nekā 1 300 darbiniekus. No 2004. gada AS Drogas ir mazumtirdzniecības grupas A.S. Watson Group uzņēmums.

Par A.S. Watson Group

Dibināta 1841. gadā, A.S. Watson Group ir lielākais starptautiskais mazumtirgotājs veselības un skaistumkopšanas preču segmentā ar vairāk nekā 14 900 veikaliem 25 valstīs Āzijā un Eiropā. Katru gadu 4 miljardi pircēju un lojalitātes programmu dalībnieku iepērkas grupas 12 mazumtirdzniecības zīmolos gan klātienē veikalos, gan interneta veikalos. A.S. Watson Group nodarbina vairāk nekā 140 000 darbinieku visā pasaulē.

A.S. Watson Group ir starptautiski zināmā un multinacionālā konglomerāta CK Hutchison Holdings Limited sastāvā, kura darbības sfēras ir ostas un ar to saistītie pakalpojumi, mazumtirdzniecība, infrastruktūra, enerģija un telekomunikācijas vairāk nekā 50 valstīs.

Apmeklējiet www.aswatson.com, lai iegūtu padziļinātu informāciju par A.S. Watson Group un tās zīmoliem. Tāpat saziņa iespējama digitālajos kanālos (interneta veikalos, sociālajos tīklos, mobilajās lietotnēs u.c.); sīkāka informācija http://www.aswatson.com/our-customers/digitalasw/

AS Drogas
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2019
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli