Atvērto durvju dienas tiešsaistē


public. foto
Transporta un sakaru institūts (TSI) veiksmīgi pārceļ savu komunikāciju ar vidusskolēniem un topošajiem reflektantiem tiešsaistē. Aprīlī notika starptautiskais tiešsaistes konkurss skolēniem "Brain Gym". Maija sākumā visiem, kas vēlas vairāk uzzināt par studijām TSI, būs iespēja apmeklēt Atvērto durvju dienas dažādās fakultātēs no sava ērtā dīvāna.

Tradicionāli katru gadu aprīlī TSI rīkoja Olimpiādi skolēniem. Šogad pasākuma formātu nolēma pamainīt un pievienot iespēju piedalīties attālināti. Lēmums bija pieņemts vēl pirms pandēmijas sākuma, bet izrādījās ļoti pareizs. Kad Latvijā tika izsludināta ārkārtējā situācija, un kļuva skaidrs, ka TSI nevarēs uzņemt dalībniekus klātienē, atlika spert tikai pēdējo soli – nodrošināt visiem interesentiem iespēju sacensties “Brain Gym” konkursā tiešsaistē. Rezultātā vairāk kā 220 vidusskolēni no 15 valstīm mērojās spēkiem tādās disciplīnās kā matemātika, fizika, ekonomika un programmēšana. Starp dalībniekiem no Latvijas visaktīvākie bija skolēni no Rīgas, Valmieras, Jelgavas, Salaspils, Ogres, Rēzeknes un Daugavpils. Ārvalstu dalībnieku vidū visaktīvākie studenti bija no Gruzijas, Kazahstānas, Uzbekistānas un Ukrainas. Pirmo reizi TSI pasākumā piedalījās skolēni no tādām valstīm kā Apvienotie Arābu Emirāti, Haiti un Ķīna. Par uzvarētāju kļuva vidusskolēns no Latvijas. Viņš saņēma galveno balvu – 1000 eiro studijām TSI un elektrisko skrejriteni. Papildus informācija par konkursu un uzvarētāju vārdi ir atrodami šeit.

Atvērto durvju dienas TSI šajā pavasarī arī notiks tiešsaistē: apmeklētājiem piedāvā ērti iekārtoties uz sava iemīļotā krēsla vai dīvāna un noteiktajā laikā pieslēgties tiešraidei TSI lapā sociālajā tīklā Facebook. Institūta pārstāvji pastāstīs par katru fakultāti, par piedāvātajām studiju programmām un to galvenām atšķirībām. TSI Atvērto durvju dienu viesi uzzinās pasniedzēju ieteikumus par studiju virziena izvēli un prognozes par to, kādas profesijas būs vispieprasītākās pēc COVID-19 pandēmijas, un protams saņems atbildes uz saviem jautājumiem. TSI iesaka iepriekš iepazīties ar studiju programmu aprakstiem, lai tiešraide būtu pēc iespējas noderīgāka.

Atvērto durvju dienu datumi:

5. maijs — Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultāte

6. maijs — Transporta un loģistikas fakultāte. Aviācijas virziens

7. maijs — Transporta un loģistikas fakultāte. Loģistikas virziens

8. maijs — Vadībzinātnes un ekonomikas fakultāte

Norādītajos datumos plkst. 15.00 notiks tiešraides latviešu valodā, bet plkst. 16.00 krievu valodā. Atgādinājumi par tiešraidēm parādīsies TSI lapās sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

TSI pasniedzēji un darbinieki gaida brīdi, kad būs iespējams atkal tikties ar reflektantiem un studentiem klātienē. Bet pagaidām institūts veiksmīgi nodrošina studijas, vieslekcijas, zinātniskās konferences un citus pasākumus tiešsaistē. Uz virtuālo tikšanos!

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir privāta augstskola, kas pagājušogad nosvinēja 20 gadu jubileju. Institūts piedāvā tehnisko novirzienu studiju programmas tādās jomās kā datorzinātnes un telekomunikācijas, robotika un elektronika, transports un loģistika, aviācija un vadībzinātne. Studiju programmas apgūstamas angļu un latviešu valodās.

 

Transporta un sakaru institūts
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums