"Soma.lv" visām izglītības iestādēm attālinātām mācībām nodrošinās bezmaksas interaktīvu digitālo mācību saturu

Jau šobrīd saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, kuras dēļ līdz 14. aprīlim slēgtas mācību iestādes un mācības tiek organizētas attālināti, ievērojami audzis pieprasījums digitālās mācību platformas "Soma.lv" iespēju izmantošanai. Tāpēc platformas izstrādātājs, izglītības uzņēmums "Lielvārds" pieņēmis lēmumu nodrošināt "Soma.lv" bezmaksas abonementu visām izglītības iestādēm Latvijā.

Izglītības uzņēmuma “Lielvārds” vadītājs Aivars Gribusts uzsver, ka jau šobrīd tiek saņemti ļoti daudz izglītības iestāžu pieprasījumi gan pieslēgt “Soma.lv” abonementu uz ārkārtas stāvokļa laiku, gan papildināt esošos pieslēgumus ar “Soma Klasei” funkcionalitāti, kas nodrošina iespēju skolotājam, izmantojot E-klasi, nosūtīt savas klases skolēniem mācību materiālus un uzdevumus, kā arī tiešsaistē sekot līdzi tam, kā klases skolēni pilda uzdotos uzdevumus, kāds ir viņu zināšanu līmenis, kuram skolēnam ir nepieciešama papildus palīdzība vai kuram uzdot nākamās grūtības pakāpes uzdevumus. “Bez šaubām, mācību procesa nodrošināšana attālināti ir izaicinājums gan izglītības iestādēm, gan skolēniem, gan vecākiem, taču uzskatu, ka mūsdienu tehnoloģiju iespējas un risinājumi ļaus to īstenot labāk nekā jebkad iepriekš,” uzsver Gribusts.

Protams, šobrīd izjūtam pastiprinātu interesi no skolu puses un redzam, ka pilnvērtīga atbalsta nodrošināšanai ir nepieciešama sinhronizēta rīcība, kura iekļauj gan “E-klases”, gan “Mykoob”, gan izglītības iestāžu administrācijas, gan skolēnu atbalstu un izpratni. Pedagogiem jāspēj ātri pielāgoties saziņai ar skolēniem attālināti, savukārt skolēniem šī ir brīnišķīga iespēja iemācīties apgūt zināšanas patstāvīgi un pašiem uzņemties atbildību par darbu, kā arī plānot savu laiku.

Šobrīd arī papildinām “Soma.lv” saturu ar izglītojošiem video, kā efektīvāk mācīties attālināti un kā tieši “Soma.lv” piedāvātās iespējas izmantot skolēniem un pedagogiem. Mūsu komanda cītīgi strādā, lai koordinētu šīs darbības un atbildētu uz ikvienu jautājumu. Operatīvākai saziņai aicinām rakstīt uz mūsu e-pastu info@lielvards.lv. Esam pārliecināti, ka nedēļas laikā būsim gatavi nodrošināt digitālo mācību saturu visiem, kam tas nepieciešams,” Gribusts.

“Soma.lv” ir izglītības uzņēmuma “Lielvārds” izstrādāta digitālā mācīšanās platforma, kur apvieno ne tikai tradicionālās e-grāmatas, drukājamas un interaktīvās darba lapas, metodiskos līdzekļus, bet arī mūsdienīgas un interaktīvas mācību tēmas, informatīvus un zinātniski precīzus video, izzinošas un dinamiskas ilustrācijas, pašpārbaudes jautājumus un uzdevumus. Materiāli pieejami visām vecuma grupām – no pirmsskolas līdz pat 12. klasei, un platformas apmeklēšanai nepieciešama tikai ierīce (viedtālrunis, dators, planšetdators vai TV) un interneta pieslēgums.

Izglītības uzņēmuma “Lielvārds
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 2728293031
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums