Ierēdņi atzinīgi novērtē praktiskas studijas


ierēdnis ēno uzņēmēju public. foto
16. septembrī norisinājās iniciatīva "Ierēdnis ēno uzņēmēju", kuras mērķis ir tiesību aktu izstrādātājam, kā arī īstenotājam novērtēt sevis/savas iestādes radītā regulējuma darbību tieši pie lietotāja. Tās ietvaros Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Ekonomikas ministrijas pārstāvji, viesojoties Biznesa augstskolā Turība, atzinīgi novērtēja praktisko pieeju studijām.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Artūrs Toms Plešs un Publisko pakalpojumu departamenta Projektu vadības nodaļas vecākā projekta aktivitātes koordinatore Diāna Tiltiņa, kā arī Ekonomikas ministrijas Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta direktors Kristaps Soms viesojās augstskolā, tiekoties ar tās vadību un diskutējot par augstākās izglītības sektora būtiskākajiem izaicinājumiem.

“Iniciatīva “Ierēdnis ēno uzņēmēju” ir vērtīga gan uzņēmējiem, gan tiesību aktu izstrādātājiem, kuriem ir iespēja redzēt sava darba rezultātus. Viesošanās augstskolā bija arī iespēja salīdzināt valsts un privātās augstākās izglītības atšķirības, iepazīt lēmumu pieņemšanas un attīstības plānošanas procesu privātajā sektorā, kā arī uzzināt vairāk par tiem izaicinājumiem, ar kuriem mēs saskaramies. Šādas tikšanās ir abpusēji bagātinošas. Mēs esam gandarīti par ierēdņu interesi par Baltijas lielāko privāto augstskolu,” norāda Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Iniciatīvu atzinīgi novērtēja kā valsts sektora, tā arī uzņēmuma pārstāvji, kuri apmainījās ar vērtīgām idejām un pieredzi.

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums